Bellerín investoval do nejekologičtějšího fotbalového klubu světa

Španělský obránce Arsenalu Héctor Bellerín investoval do klubu Forest Green Rovers, který je proslulý svými ekologickými aktivitami. V klubu ze čtvrté anglické ligy, který od mezinárodní federace FIFA a OSN získal ocenění jako "nejzelenější fotbalový klub světa", je nyní druhým největším akcionářem.  
08.09.2020 | Aktuality | 232 komentářů
11.05.2022 Watford pracuje na příchodu Edwardse
Ve funkci manažera Watfordu končí Roy Hodgson a jeho nástupcem se pravděpodobně stane Rob Edwards, jednání jsou v pokročilé fázi. Edwards letos dovedl Forest Green Rovers k postupu do třetí anglické ligy, vedení tohoto celku jeho odchod již potvrdilo. (bbc.com)
06.05.2021 Forest Green chce zákaz sponzorů z gamblingu
Anglický klub Forest Green Rovers ze čtvrté nejvyšší soutěže je prvním profesionálním mužstvem, které volá po zákazu sponzoringu společností z hazardního prostředí. "gambling ovládl fotbal. Když se díváte na televizi, tak jste přímo zaplaveni reklamami. Podle mě je to urážka všech fotbalových příznivů," řekl majitel klubu Dale Vince. English Football League, která sdružuje kluby od druhé do čtvrté ligy, je ale proti. Podle předsedy Ricka Parry by kluby přišly za sezonu přinejmenším o 40 milionů liber. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
28.01.Shrewsbury - Forest Green2:1
Další zápas
04.02.Forest Green - Peterbor.info
Tabulka
 TýmZB
22.Burton Albion2725
23.Cambridge United2725
24.Forest Green Rovers2921
Poslední zápas
17.01.Forest Green - Birmingham1:2
Poslední zápas
24.08.Forest Green - Brighton0:3