Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

Martinelli se Sakou řídili výhru Arsenalu nad Evertonem

Arsenal si bez větších problémů poradil s Evertonem a navýšil svůj náskok na druhý Manchester City. Dvakrát se prosadil Martinelli, po brance si připsali i Saka s Ødegaardem

Arsenal přivítá ve středeční dohrávce Everton, kterému má co oplácet

Ve středu večer čeká bude chtít Arsenal oplatit Evertonu prohru ze začátku února. Gunners se o víkendu udrželi na prvním místě díky výhře 1:0 nad Leicesterem City, Toffees se porážkou 2:0 s Aston Villou vrátili zpátky do sestupové zóny.

Aston Villa ukončila sérii porážek výhrou nad Evertonem

Aston Villa zvítězila ve 25. kole Premier League na půdě Evertonu 2:0. Za hosty se v 63. minutě prosadil z pokutového kopu Watkins, čímž potvrdil výbornou formu z posledních týdnů. V 81. minutě ještě pojistil vítězství střídající Buendía.

Do Goodison Parku přijede Aston Villa

Everton se po výměně manažera přece jenom zmátořil a daří se mu na své konto připisovat nějaké ty bodové zisky. K dalšímu vítězství může trenér Sean Dyche své svěřence nasměrovat v klání s Aston Villou, která naopak z posledních tří duelů nevytěžila ani jeden jediný bod.

Brankář Pickford prodloužil v Evertonu smlouvu do roku 2027

Brankář Jordan Pickford se dohodl v Evertonu na prodloužení angažmá a v klubu Premier League podle nové smlouvy zůstane do června 2027. Osmadvacetiletý gólman přišel ze Sunderlandu v létě 2017 a vypracoval se do pozice anglické reprezentační jedničky. O podpisu nového kontraktu informoval klub.

Everton doma udolal Leeds

Záchranářský souboj dopadl lépe pro domácí Everton, který ve 24. kole Premier League porazil v Goodison Parku Leeds United 1:0. Utkání ve druhém poločase rozhodl Séamus Coleman.

Everton vyzve Leeds v boji o záchrannou pozici

Dva celky, které jsou přesně na rozmezí setrvání v Premier League a pádu o patro níže. Leeds drží výhodu jednoho bodu v tabulce, Everton pro změnu chce zužitkovat výhody domácího prostředí tak, jak se mu to povedlo v prvním zápase pod manažerem Seanem Dychem.

Liverpool ovládl slavné Merseyside derby

Domácí Liverpool se dočkal první ligové výhry v kalendářním roce 2023. V rámci Merseyside derby si totiž poradil s Evertonem, který nedokázal navázat na výhru nad Arsenalem. Skóre utkání otevřel Salah, na konečných 2:0 dal pak na začátku druhé půle Gakpo.

Utrápené liverpoolské celky čeká v pondělí Merseyside Derby

Ani jeden z týmů z Liverpoolu nezažívá letos takovou sezonu, jakou si představoval. Reds jsou vzdáleni nejen od titulu, ale i od příček pro Ligu mistrů. Ještě hůře je na tom Everton, který se potácí v sestupových vodách.

Komplikace pro Arsenal. Z Goodison Parku překvapivě odjíždí s prázdnou

Teprve podruhé v sezoně prohrál Arsenal ligové utkání a byl to pro jeho hráče i fanoušky nečekaný šok. Gunners totiž v Goodison Parku nestačili na Everton, kterému pod novým manažerem Dychem zařídil vítězství jediným gólem Tarkowski.

Everton čeká těžká zkouška, do Liverpoolu dorazí lídr soutěže Arsenal

Everton přivítá v utkání 22. kola Premier League Arsenal. Oba celky řeší úplně jiné problémy, zatím co domácí jsou předposlední a budou bojovat o záchranu, hosté se vyhřívají na čele tabulky.

Dyche se po necelém roce vrací do práce, v Evertonu nahradil Lamparda

Přesně týden byl bez manažera anglický Everton. Liverpoolský klub je v krizi a nedávno byl odvolán Frank Lampard, jeho povinnosti pak dneškem oficiálně přebírá Sean Dyche...

Newcastle dotáhl přestup Gordona, zaplatí až 45 miliónů liber

Anthony Gordon se oficiálně stal hráčem Newcastlu, klub jeho příchod z Evertonu oznámil během nedělního odpoledne. Do Liverpoolu můžou The Magpies poslat celkem 45 miliónů liber, 40 miliónů mají The Toffees jistých, dalších 5 miliónů může inkasovat na případných bonusech. Odchovanec Evertonu se vůbec poprvé ve své kariéře stěhuje z klubu natrvalo.

Everton hledá nového manažera, Lampard byl odvolán

Frank Lampard po necelém roce končí jako manažer Evertonu. Bývalému anglickému záložníkovi se staly osudným neuspokojivé výsledky, Toffees se nachází v sestupovém pásmu...

Lampard i po další prohře věří, že je tím pravým pro Everton: Musíme být důraznější

Manažer Evertonu Frank Lampard (44) věří, že se mu i přes šest proher z posledních sedmi zápasů Premier League podaří zvrátit nepříznivý vývoj sezony. Jeho tým dnes ve 21. kole padl na hřišti West Hamu 0:2.