Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

West Ham těsně porazil Everton, rozhodl Bowen

West Ham United v klání 31. kola Premier League porazil Everton 2:1. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Aaron Cresswell, po přestávce vyrovnal Mason Holgate. Posléze však výhru domácích zařídil Jarrod Bowen.

West Ham potřebuje naladit formu pro závěr sezony

West Ham United se v zápase 31. kola Premier League představí na domácí půdě proti Evertonu. Kladiváři vypadli z nejlepší čtyřky a momentálně jsou až sedmí, což by jim postup do evropských pohárů nezajistilo. Everton naopak bojuje o záchranu, nyní je na sedmnáctém místě.

Palace smáznul Everton v FA Cupu

Crystal Palace porazil ve čtvrtfinále FA Cupu Everton vysoko 4:0. Za domácí o postupu do semifinále rozhodli Marc Guehi, Jean-Philippe Mateta, Wilfried Zaha a Will Hughes.

O semifinále FA Cupu zabojuje Crystal Palace s Evertonem

Semifinále letošního FA Cupu bude mít minimálně jednoho překvapivého účastníka. O tom, zda se do Wembley letos podívá londýnské Crystal Palace, nebo liverpoolský Everton, rozhodne nedělní duel, jehož start je naplánován na 13:30.

Kuriózní duel pro sebe v závěru urval Everton

Everton porazil v dohrávce dvacátého kola Premier League Newcastle 1:0. Domácí sice dohrávali bez vyloučeného Allana, ale v nastavení, které kvůli fanouškovi přivázanému k tyčce trvalo čtrnáct minut, rozhodl Alex Iwobi.

Everton musí proti Newcastlu zabrat

Everton hostí v dohrávce dvacátého kola Premier League Newcastle United. Domácí mají nějaká klání k dobru, ale i tak visí na hraně sestupu na sedmnáctém místě. Hosté se zvedli a z poslední příčky už vystoupali a čtrnáctou.

Lampardovo trápení nebere konce. Everton podlehl na domácí půdě Wolves

Duel 29. kola anglické Premier League mezi Evertonem a Wolves skončil těsnou výhrou hostů 1:0. O jediný gól zápasu se postaral ve 49. minutě hlavou Conor Coady. Pozice Franka Lamparda se tak začala otřásat v základech, protože jeho svěřenci nezvládli už čtvrtý ligový souboj v řadě, přičemž nevstřelili ani jeden gól.

Zachraňující se Everton změří síly s Wolverhamptonem

Everton si zadělává na skutečně obrovský problém. Svěřenci Franka Lamparda minulý týden naprosto vybouchli a z půdy Tottenhamu si odvezli ostudný debakl 0:5, načež tak laborují jen jeden jediný bod nad pásmem sestupu. A pokud tento tradiční klub z Liverpoolu se svou výkonností rychle něco neudělá, tak se může senzačně pakovat do druhé nejvyšší soutěže. Naproti tomu Wolverhamptonu se daří nad očekávání dobře, minulý týden Vlci přehráli Watford a okupují osmou příčku tabulky.

Conte: Umístění v top čtyřce by pro nás bylo jako titul nebo triumf v LM

Manažer Tottenhamu Antonio Conte cítí, že se jeho svěřenci pondělní suverénní výhrou 5:0 nad Evertonem o další krůček přiblížili stanovanému cíli. Umístění mezi nejlepšími čtyřmi celky anglické ligy by podle italského kouče mělo pro Spurs v této sezoně cenu titulu nebo triumfu v Lize mistrů.

Tottenham si smlsnul na utrápeném Evertonu

Trápení Evertonu stále nebere konce a tradiční klub se nadále potácí na hraně sestupové propasti. Další ránu mu zasadil Tottenham, který odčinil předchozí nepřesvědčivé domácí výkony a zvítězil 5:0. Dvěma zásahy se na tom podílel Kane, další góly přidali Son s Reguilónem a jedna trefa byla vlastní.

Spurs bojují o evropské poháry, Everton o holý život

Tottenham Hotspur hostí v dohrávce 28. kola Premier League Everton. Kohouti jsou v průběžné tabulce na sedmém místě, ale na některé konkurenty mají až tři zápasy k dobru. Toffees jsou na tom nebývale špatně, ze sedmnácté příčky mají jen bod náskok na sestup.

Everton pozastavil kvůli invazi smlouvy s ruskými sponzory

Everton pozastavil sponzorské smlouvy s ruskými společnostmi USM Holdings, MegaFon a Yota. Sedmnáctý tým Premier League tak reaguje na ruskou agresi na Ukrajině, uvedli zástupci liverpoolského klubu na oficiálním webu.

Foden v závěru zajistil Citizens vítězství

Rozhodně to po poslední porážce s Tottenhamem nebyl pro Manchester City snadný zápas, přesto nakonec v Goodison Parku získal tři body. Ty mu vystřelil svým gólem v závěru Foden.

Everton čeká těžká zkouška

Everton hostí v zápase 27. kola Premier League Manchester City. Kdysi duel aspirantů o evropské poháry má dnes úplně jiný náboj. Domácí jsou šestnáctí s dvoubodovým náskokem na sestupové příčky, hosté vedou o tři body celou soutěž.

Krize Evertonu dál trvá, padl se Saints

Southampton porazil v duelu 26. kola Premier League Everton 2:0. O góly se ve druhém poločase postarali Stuart Armstrong a Shane Long.