nenalezeny žádné články
15.03.2019 Froger skončil na lavičce USM Alger
USM Alger hledá nového trenéra. Na lavičce alžírského klubu skončil Thierry Froger, jemuž se staly osudným neuspokojivé výsledky. (lequipe.fr)
06.06.2018 Vitesse oznámilo zisk Darfaloua
Oussama Darfalou bude nastupovat za Vitesse Arnhem. Alžírský útočník přichází do Holandska z USM Alger, ve svém novém působišti pak dostane čtyřletou smlouvu. (transfermarkt.de)
14.06.2016 Le Havre získal křídelníka Ferhata
Zinédine Ferhat se stal posilou Le Havru. Druholigový francouzský klub přivedl alžírského reprezentanta z USM Alger a podepsal s ním tříletý pracovní dokument. (lequipe.fr)
27.10.2015 Belaïli nakonec v trestu na celých osm let
Africká fotbalová konfederace (CAF) dál nepřestává pranýřovat útočníka USM Algeru, Youcefa Belaïliho. Ten nejprve za doping vyfasoval dvouletý trest, který se později změnil na čtyřletý, a nyní byl pro jistotu ještě zdvojnásoben. K dalšímu zpřísnění trestu se přitom CAF odhodlala jen pár dní poté, co se Belaïli raději odmítl odvolat u káhirské disciplinární komise CAF. (kingfut.com)
25.02.2014 Augsburg sleduje Tunisana
Augsburg má údajně zájem o Zinedina Ferhata, mladého záložníka USM Alžír. Ten by mohl v létě nahradit Andrého Hahna, který z Augsburgu pravděpodobně odejde. (transfermarkt.de)
04.11.2013 Courbis už nevede Alžír
Roland Courbis oznámil rezignaci na post trenéra USM Alžír. 60letý Francouz ve funkci působil o deset dní déle než rok.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
01.02.USM Alger - Petro de Luanda2:2
Tabulka
 TýmZB
1.Mamelodi Sundowns (RSA)614
2.Wydad AC (MAR)69
3.Petro de Luanda (ANG)64
4.USM Alger (ALG)63
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci