nenalezeny žádné články
19.12.2014 Za Ebossého smrt prý nemohli fanoušci
Kamerunec Albert Ebossé v srpnu při utkání alžírské ligy zřejmě nezemřel kvůli zasažení ostrým předmětem hozeným z hlediště. Nová pitva, kterou si vyžádala jeho rodina, podle BBC ukázala, že příčinou smrti čtyřiadvacetiletého hráče bylo zbití. Podle oficiální verze útočníka týmu JS Kabylie po zápase někdo z fanoušků trefil ostrým předmětem a hráč po několika hodinách zraněním podlehl. Patolog Andre Moune to však vyvrací. Ebossé byl prý vystaven brutálnímu násilí, nejspíš v šatně. Vedle poranění lebky a s ním souvisejícího poškození mozku měl fotbalista také prasklý krční obratel a poraněné rameno. (ČTK)
26.09.2014 Kabylie dva roky nesmí hrát soutěžní duely
Za smrt kamerunského kanonýra alžírské nejvyšší soutěže Alberta Ebossého bude jeho vlastní zaměstnavatel pykat dvěma roky nucené absence ve všech afrických soutěžích. JS Kabylie si přitom v loňské sezoně finišem na druhé příčce vybojovalo i místo v africké obdobě Ligy mistrů, kterou v minulosti již dvakrát celou vyhrálo. (supersport.com)
22.09.2014 JS Kabylie vyřazen z Ligy mistrů
Alžírský klub JS Kabylie byl kvůli smrti kamerunského fotbalisty Alberta Ebossého vyřazen na dva roky z kontinentálních soutěží. Jako vicemistr ligy měl přitom právo hrát africkou Ligu mistrů. Trest dnes vynesla africká konfederace (CAF). K tragédii došlo 23. srpna po prohraném zápase. Čtyřiadvacetiletého Ebossého trefil jeden z fanoušků kamenem do hlavy a nejlepší ligový střelec z minulého ročníku následně v nemocnici zraněním podlehl. Klub ještě v srpnu dostal trest také od národního svazu a musí všechna domácí utkání do konce sezony odehrát na neutrálním hřišti bez diváků. (ČTK)
26.08.2014 Kabylie nesmí hrát na svém stadionu
Alžírský tým JS Kabylie nesmí hrát na svém stadionu, kde po sobotním zápasu trefil jeden z fanoušků kamenem do hlavy kamerunského útočníka Alberta Ebossého. Čtyřiadvacetiletý hráč na následky zranění zemřel. Podle agentury AP uzavřely alžírské úřady stadion ve městě Tizi Uzu až do vyřešení případu. Africká fotbalová konfederace zákaz podpořila a dodala, že Kabylie čekají i další postihy. (ČTK)
24.08.2014 Fotbalista v Alžírsku byl smrtelně zraněn
Při výtržnostech fanoušků v alžírské lize zemřel kamerunský fotbalista Albert Ebossé. Čtyřiadvacetiletého útočníka týmu JS Kabylie trefil po skončení sobotního zápasu proti USM Alžír předmět hozený z hlediště a hráč o několik hodin později zraněním podlehl. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
01.02.JS Kabylie - Espérance ST1:0
Tabulka
 TýmZB
1.Espérance ST (TUN)611
2.Raja CA (MAR)611
3.JS Kabylie (ALG)67
4.AS Vita Club (COD)64
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci