Celé jméno:Yossi Benayoun
Národnost: Izrael
Datum narození:05.05.1980
Výška:178 cmVáha:70 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Izrael48302311200400
Reprezentační kariéra hráče
 

Benayoun v 38 letech pověsil kopačky na hřebík

Yossi Benayoun za sebou má poslední zápas aktivní kariéry. Nyní už někdejší izraelský záložník si velké jméno udělal především díky působení v anglické Premier League a na závěrečné roky se uchýlil do vlasti, dnes pak prostřednictvím sociálních sítí oznámil konec aktivní činnosti...  
11.04. | Aktuality | 35 komentářů
 

Benayoun se po dvanácti letech vrací do Maccabi Haifa

Yossi Benayoun nadobro opouští Anglii, kde strávil většinu své kariéry. Kapitán izraelské reprezentace, kterému končí smlouva s Queen's Park Rangers, se vrací do své vlasti a po dlouhých dvanácti letech znovu bude nastupovat za Maccabi Haifa...  
07.06.2014 | Aktuality | 40 komentářů
 

Benayoun se do konce sezóny upsal Queen's Park Rangers

Yossi Benayoun oblékne dres již čtvrtého londýnského týmu. Zkušený izraelský záložník byl od konce minulé sezóny volným hráčem, poté co s ním neprodloužila smlouvu Chelsea, dnes ale konečně našel nového zaměstnavatele, když půlroční kontrakt podepsal s Queen's Park Rangers...  
10.12.2013 | Aktuality | 65 komentářů
11.04. Benayoun pověsil kopačky na hřebík
Yossi Benayoun ukončil aktivní kariéru, dnes to oznámil na sociálních sítích. Ofenzivní izraelský fotbalista hrával za Liverpool, Chelsea nebo Arsenal, od léta 2017 hájí barvy domovského Beitaru Jeruzalém, kde bude nově pracovat jako sportovní ředitel. (vi.nl)
19.06.2017 Benayoun dohraje v Beitaru
Bývalý záložník Chelsea či West Hamu Yossi Benayoun před sebou má poslední sezonu kariéry a podle izraelských médií už ví, kde ji stráví - v Beitaru Jeruzalém. Veterán dosud působil v Maccabi Tel Aviv. (ynet.co.il)
15.06.2016 Benayoun bude hrát za Maccabi Tel-Aviv
Maccabi Tel-Aviv posílí Yossi Benayoun. Ostřílený záložník poslední dva roky oblékal dres konkurenčního Maccabi Haifa, ve svém novém působišti se dohodl na roční spolupráci. (transfermarketweb.com)
18.08.2015 Benayoun by mohl znovu reprezentovat Izrael
V květnu loňského roku se bývalý záložník Liverpoolu Yossi Benayoun stal rekordmanem v počtu startů za izraelskou reprezentaci a na další sraz již pozván nebyl. To by se však brzy mohlo změnit; podle některých zpráv se trenér národního týmu Eli Guttman o víkendu chystá do Haify, kde by si rád v prvním ligovém kole 35letého veterána prohlédl na vlastní oči s plány pozvat ho zpět do reprezentace. Za tu si Benayoun poslední soutěžní start odkroutil v březnu 2013. (twitter.com/Raphael_Gellar)
30.05.2014 Benayoun novým izraelským rekordmanem
Izrael podlehl v přátelském zápase Mexiku 0:3, jeden menší důvod k oslavě i tak měl Yossi Benayoun. Záložník QPR si na své konto připsal 95. start za národní tým a stanovil tak nový izraelský rekord, druhý Arik Benado odehrál 94 mezistátních duelů. (uefa.com)
10.12.2013 Benayoun se upsal QPR
Yossi Benayoun se pro zbytek letošní sezony stal hráčem druholigového anglického QPR, kam přichází zdarma. Izraelský záložník byl volným hráčem od konce června a odchodu z Chelsea, vedle londýnského celku o něho stála rovněž Málaga. (bbc.co.uk)
03.12.2013 Benayoun brzy posílí QPR
Yossi Benayoun si brzy najde novou práci. Izraelský záložník je od letního odchodu z Chelsea volným hráčem, v nejbližších dnech pak podepíše kontrakt na rok a půl s druholigovým anglickým QPR. (bbc.co.uk)
18.11.2013 Benayoun na zdravotní prohlídku do QPR
Yossi Benayoun má namířeno do Londýna, konkrétně do QPR, aby se podrobil vstupní zdravotní prohlídce. Izraelskému záložníkovi v létě skončila smlouva v Chelsea a je volným hráčem, v uplynulých dnech neúspěšně jednal o angažmá v Málaze.
11.11.2013 Benayoun nakonec do Málagy?
Yossi Benayoun jednal o angažmá v druholigovém anglickém QPR, nakonec by ovšem mohl zamířit do Španělska - jednou z možností je podpis smlouvy s Málagou. Izraelský záložník je od červnového odchodu z Chelsea volným hráčem.
04.11.2013 Benayoun se blíží QPR
Yossi Benayoun by měl podle anglických médií v nejbližší době podepsat smlouvu s Queen's Parkem. Zájem londýnského týmu zesílil poté, co se o víkendu zranil jiný záložník Alejandro Faurlín. Benayoun je volným hráčem, naposledy působil v Chelsea.
Další expres zprávy