ČK
žádné statistiky nejsou k dispozici

Články

Nováka při penaltě znervóznil Laštůvkův pohled, tíhu momentu ale ustál

Devatenáctiletý záložník Bohemians 1905 Vojtěch Novák se stal hrdinou předehrávky 27. kola první fotbalové ligy proti Baníku Ostrava. Jako střídající hráč proměnil ve třetí minutě závěrečného nastavení penaltu a vybojoval "Klokanům" bod za remízu 1:1. Novák přiznal, že před pokutovým kopem ho znervóznil pohled osmatřicetiletého brankáře Jana Laštůvky.

Nepopsatelný pocit dát vítězný gól v Ďolíčku, řekl Novák

Vojtěchu Novákovi z Bohemians 1905 se v utkání 12. kola první ligy splnil dětský sen, když vítězným gólem v 73. minutě rozhodl v Ďolíčku o výhře "Klokanů" 2:1 nad Příbramí. Osmnáctiletý záložník pak trefu oslavil poblíž diváků, kteří zápas kvůli opatřením v boji proti koronaviru sledovali zpoza stadionu na štaflích naproti hlavní tribuně.