Celé jméno:Vincent Aboubakar
Národnost: Kamerun
Datum narození:22.01.1992
Výška:178 cmVáha:78 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Al Nassr FC (KSA)
Aktuální statistiky v klubu Al Nassr FC (KSA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Kamerun47301514200200
Reprezentační kariéra hráče
 

Porto odkoupilo zbytek práv na rozjetého útočníka Aboubakara

Před uplynulou sezonou vypadaly být jeho dny v Portu sečteny - Vincent Aboubakar se vydal na hostování s opcí do Beşiktaşe, turecký klub si ho však neponechal a kamerunský útočník po návratu do Portugalska pookřál. V návaznosti na skvělý úvod sezony si nyní Aboubakar vysloužil i novou smlouvu...  
12.10.2017 | Aktuality | 46 komentářů
 

Gómezovy góly se v Beşiktaşi pokusí nahradit Aboubakar

Vincent Aboubakar po dvou letech v modrobílých barvách Porta opět nabírá jinačí směr, tentokrát se z úplného západu Evropy vydává na samý východ, kde bude válčit za Beşiktaş. Ten pak může 24letého kamerunského internacionála v případě vlastního zájmu z Porta vykoupit...  
29.08.2016 | Aktuality | 14 komentářů
 

Kamerunský útočník Aboubakar přestoupil do Porta

Vincent Aboubakar podle očekávání opouští Lorient a přece jen se stává posilou Porta. Chystaný přestup se sice v posledních dnech zabrzdil kvůli neuspokojivému výsledku zdravotní prohlídky, dnes ale oba kluby oznámily jeho dokončení a kamerunský kanonýr s Draky podepsal čtyřletý kontrakt...  
24.08.2014 | Aktuality | 35 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.06. Aboubakar odchází do Al Nassru
Beşiktaş definitivně opouští Vincent Aboubakar. Devětadvacetiletý útočník se stěhuje do Saudské Arábie, kde se na tři roky upsal Al Nassru. (transfermarkt.de)
28.12.2020 Aboubakar na odchodu z Beşiktaşe?
Kamerunský útočník Vincent Aboubakar by se mohl stěhovat z tureckého Beşiktaşe na západ, zájem o jeho služby prý mají Olympique Marseille a Wolfsburg. Cena se odhaduje na 7 milionů eur. Smlouva Aboubakarovi končí v červnu 2021. (transfermarketweb.com)
26.09.2020 Aboubakar se vrátil do Beşiktaşe
Beşiktaş do úspěšného konce dotáhl návrat Vincenta Aboubakara. Kamerunský útočník se do staronového působiště, kde strávil vydařenou sezónu 2016/17, stěhuje z Porta, načež obě strany podepsaly roční smlouvu s opcí. (lequipe.fr)
24.09.2020 Aboubakar krůček od přestupu do Beşiktaşe
Vincent Aboubakar se dočká odchodu z FC Porto. Hodně blízko je odchod kamerunského útočníka do Beşiktaşe, fotbalista je v tuto chvíli v Istanbulu a dolaďuje poslední detaily. (abola.pt)
26.08.2020 O Aboubakara se zajímá Saint-Étienne
Jednoho francouzského nápadníka má Vincent Aboubakar, zájem o jeho služby hlásí Saint-Étienne. Kamerunský útočník patří FC Porto, které s ním nepočítá a nebrání mu v odchodu. (abola.pt)
15.08.2020 Aboubakar má nabídku z Alanyasporu
Vincent Aboubakar je už delší dobu spojován s odchodem z FC Porto a aktuálně je o něho znovu zájem v Turecku. O kamerunského útočníka dříve stál Beşiktaş a nyní ho chce Alanyaspor, který už přišel s nabídkou na hostování. (abola.pt)
26.06.2020 Aboubakar v hledáčku Nantes
Porto v nadcházejícím přestupovém okně může opustit Vincent Aboubakar, jenž by se mohl vrátit do Francie. Po Stade Rennes a Saint-Étienne se o 28letého útočníka zajímá také Nantes. (abola.pt)
03.06.2020 Aboubakar je na prodej
Vincent Aboubakar nehraje důležitou roli v dalších plánech FC Porto a portugalský klub je připraven útočníka prodat. Kamerunský fotbalista stojí sedm milionů eur, o jeho služby usiluje Beşiktaş. (sport-express.ru)
28.04.2020 Beşiktaş se nevzdává Aboubakara
Vincent Aboubakar hlavně vinou zdravotních problémů vypadl ze sestavy Porta, zájem o jeho služby potom jeví Beşiktaş. Turecký klub s první nabídkou neuspěl, ovšem nehodlá se vzdát a doufá, že protistrana nebude trvat na požadovaném odstupném ve výši 7 milionů eur. (abola.pt)
23.04.2020 Porto stanovilo cenu za Aboubakara
Vincent Aboubakar se po vážném zranění kolena obtížně prosazuje do sestavy Porta, které by tak mohl opustit. Portugalský celek je o odchodu 28letého útočníka svolný jednat, zájemci si však musí připravit 7 milionů eur. (abola.pt)
Další expres zprávy