Celé jméno:Victor Claesson
Národnost: Švédsko
Datum narození:02.01.1992
Výška:180 cmVáha:71 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:16
Klub:FK Krasnodar (RUS)
Aktuální statistiky v klubu FK Krasnodar (RUS)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Švédsko3422066000200
Švédsko "21"32701000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Představení účastníků MS 2018 - Švédsko

To jsou oni. Ti, co překazili Gigimu Buffonovi sen o výletu na poslední světový šampionát. Jenže to by Italové museli ve dvojzápase proti Švédům dát aspoň jeden gól. Tak se nestalo a po výsledcích 1:0 a 0:0 postoupili překvapivě na mistrovství světa do Ruska fotbalisté ze severu Evropy.  
10.06.2018 | Profily, historie | 67 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.07. Claesson se konečně podrobil operaci
Victor Claesson konečně absolvoval operaci přetržených kolenních vazů, zranění si přivodil už před měsícem. Záložníka FK Krasnodar čeká hodně dlouhá pauza, fotbalista zřejmě bude chybět půl roku. (sport-express.ru)
17.06. Claessonovo zranění je zřejmě vážnější
Victor Claesson si minulý týden poranil koleno a první zprávy nejsou příliš příznivé. Záložník FK Krasnodar a švédské reprezentace má údajně vážně poškozený přední zkřížený vaz a hrozí mu půlroční pauza, konkrétní prohlášení ruský klub zatím nevydal. (sport-express.ru)
10.06. Švédsko ztratilo útočníka Claessona
Victor Claesson si zřejmě na nějakou dobu odpočine od fotbalu. Švédský útočník Krasnodaru si z dnešního kvalifikačního utkání se Španělskem (0:3), ze kterého odehrál necelých třicet minut, odnesl zraněné koleno. (sport-express.ru)
27.11.2018 Claesson si vysloužil novou smlouvu
Victor Claesson by měl i nadále hrát za FK Krasnodar. Ofenzivní švédský záložník měl kontrakt do června 2020, což už nyní neplatí - s ruským klubem podepsal ještě o rok delší smlouvu. (sport-express.ru)
24.11.2018 Arsenal Tula se nemusí obávat Claessona
Victor Claesson přijde o utkání ruské ligy proti Arsenalu Tula. Ofenzivního záložníka FK Krasnodar na trávník nepustí zranění kotníku, které si přivezl ze srazu švédské reprezentace. (sport-express.ru)
20.11.2018 Claesson střídal kvůli zranění kotníku
Do péče lékařů se po návratu ze srazu švédské reprezentace svěří Victor Claesson. Ofenzivní záložník FK Krasnodar má zraněný kotník, problém utrpěl během dnešního souboje s Ruskem. (lequipe.fr)
18.04.2018 Frankfurt a Brémy stojí o Claessona
Victor Claesson podává za Krasnodar dobré výkony, což by mu mohlo vynést lukrativnější angažmá. Kromě Swansea, o jejímž zájmu informovala média během uplynulých dnů, stojí o švédského reprezentanta také Eintracht Frankfurt a Werder Brémy. (transfermarketweb.com)
17.04.2018 Swansea si vyhlédla záložníka Claessona
Anglickou ligu si možná vyzkouší Victor Claesson. O záložníka FK Krasnodar se zajímá Swansea, která je připravena nabídnout osm milionů liber. (sport-express.ru)
25.01.2017 FK Krasnodar dotáhl příchod Claessona
Novou posilu do zálohy hlásí FK Krasnodar, ze švédského Elfsborgu přichází Victor Claesson - 25letý fotbalista v Rusku podepsal smlouvu na tři a půl roku. (sport-express.ru)
20.01.2017 FK Krasnodar pracuje na příchodu Claessona
Ruskou ligu by od jara mohl hrát Victor Claesson. O švédského záložníka Elfsborgu má zájem FK Krasnodar a oba kluby už jednají o přestupu, ve vzduchu se vznáší suma dva miliony eur. (sport-express.ru)
Další expres zprávy