Celé jméno:Václav Koutný
Národnost: Česko
Datum narození:04.10.1991
Výška:177 cmVáha:74 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
06.03.2014 Olomouc pustila hostovat Koutného a Tomečka
Sigma Olomouc zredukovala prvoligový kádr o dva fotbalisty, které pustila na hostování do druholigových klubů. Stoper Václav Koutný odehraje jaro v Karviné, útočník Václav Tomeček v Mostu. Klub to oznámil na svém webu. (ČTK)
13.12.2013 Olomouc prý chystá čistku v kádru
Jenom na měsíce se podle všeho bude počítat angažmá Ivana Lietavy v Sigmě Olomouc. Slovenský útočník by měl klub v zimě opustit, vedení s ním údajně již nepočítá. Nové zaměstnavatele si pak údajně budou hledat rovněž Michal Vepřek, Jan Schulmeister, Václav Koutný a Stef Wiljaars. (fotbal.idnes.cz)
09.07.2012 Varadi a Koutný míří do Senice
Širokou českou enklávu v FK Senica zřejmě ještě rozšíří olomoučtí Adam Varadi s Václavem Koutným, kteří by v týmu účastníka Evropské ligy měli hostovat. Podle oficiálního webu Sigmy už oba hráči neodjeli s mužstvem na soustředění do Rakouska a měli by zamířit na Slovensko. Útočník Varadi i obránce Koutný by se tak po několika měsících opět měli setkat s bývalým olomouckým trenérem Zdeňkem Psotkou, který v létě přesedlal na lavičku Senice.
08.08.2011 Frydrych zraněn, nahradil ho Koutný
Ostravský obránce Michal Frydrych vypadl kvůli zranění z nominace reprezentace do 21 let před středečním úvodním zápasem evropské kvalifikace proti Andoře. Trenér Jakub Dovalil místo něj do týmu povolal Václava Koutného z Olomouce. Další nominovaní hráči dorazili na dnešní sraz v Praze v pořádku. Kouč Dovalil bude mít ve středečním utkání v Mladé Boleslavi k dispozici i ofenzivní opory Václava Kadlece ze Sparty nebo Matěje Vydru z Udine.
Další expres zprávy