Tommaso Berni Expres zprávy

29.06.202018:28

Berni ještě nechytal, přesto dostal druhou červenou

Za šest let v Interu Milán neodchytal brankář Tommaso Berni jediný soutěžní zápas, přesto dostal v této sezoně italské ligy už podruhé červenou kartu. V nedělním utkání v Parmě (1:2) byl vyloučen v 69. minutě za protesty na lavičce. Dnes dostal od disciplinární komise zákaz startu v jednom zápase, takže ve středu proti Brescii nebude ani mezi náhradníky. Červenou kartu obdržel Berni už v lednovém duelu s Cagliari (1:1), když po závěrečném hvizdu sarkasticky zatleskal rozhodčímu, který vyloučil útočníka Interu Lautara Martíneze. Sedmatřicetiletý Berni prošel italskými mládežnickými výběry od šestnáctky až po jednadvacítku, ale v seniorském a klubovém fotbalu neprorazil. Největší vytížení měl v úvodu kariéry v druholigové Ternaně, jinak v Laziu, Braze či Sampdorii paběrkoval. Během angažmá ve Wimbledonu a FC Turín si podobně jako v Interu nezachytal.

ČTK
28.06.201920:28

Berni pokračuje v Interu Milán

Tommaso Berni bude rovněž v příští sezoně působit v Interu Milán, už 36letý brankář se s italským klubem dohodl na nové jednoleté smlouvě.

football-italia.net
09.04.201923:33

Inter si chce pojistit náhradní gólmany

Daniele Padelli i Tommaso Berni by měli i po skončení letošní sezóny zůstat hráči milánského Interu. Náhradní brankáři dostanou od Nerazzurri nabídku ročního prodloužení kontraktů.

transfermarketweb.com
04.06.201510:05

Berni prodloužil smlouvu s Interem

Inter Milán podle očekávání prodloužil kontrakt s Tommaso Bernim. 32letý brankář je nyní na San Siru smluvně vátazný do konce nadcházejícího ročníku.

12.05.201512:10

Inter Milán chce udržet Berniho

Tommaso Berni je letos brankářskou trojkou v Interu Milán, kde může ve své kariéře pokračovat. 32letý brankář přišel před rokem z Turína, podepsal smlouvu na jeden rok a vedení Nerazzurri se chystá nabídnout mu prodloužení kontraktu.

sport-express.ru
23.02.201522:45

Berni na odchodu z Interu Milán?

Nové angažmá dost možná bude od léta mít Tommaso Berni. 31letý italský brankář nechytá v Interu Milán a smlouvu má jenom do konce sezony, podle FCInterNews.it pak není příliš pravděpodobné, že dojde k podpisu nového kontraktu.

13.07.201414:41

Inter Milán získal zdarma Berniho

Tommaso Berni se stěhuje z Turína do Interu, 31letý brankář přichází do milánského klubu zdarma.

inter.it
02.09.201323:14

Berni bude chytat za Turín

Tommaso Berni si našel nové angažmá, bývalý brankář Sampdorie nebo Lazia se jako volný hráč upsal Turínu.

24.08.201220:39

Sampdoria získala Berniho

Tommaso Berni opustil Bragu a zamířil do Itálie, 29letý brankář se jako volný hráč upsal Sampdorii.