Tomáš Rosický se oženil se svou dlouholetou partnerkou Radkou Kocurovou. Svatba se konala na konci května v rodinném kruhu. Píše o tom dnes deník Blesk. Kapitán české reprezentace má s bývalou televizní hlasatelkou počasí a modelkou ročního syna Tomáše.

ČTK
20.05.201409:25

Reprezentaci bude chybět kapitán Rosický

Česká reprezentace se ve středečním přípravném zápase ve Finsku bude muset obejít bez kapitána Tomáše Rosického. Záložník Arsenalu dnes dopoledne neodletěl s týmem do Helsinek kvůli nemoci. Žádný náhradník se narychlo povolávat nebude, trenér Pavel Vrba tak má k dispozici 17 hráčů.

ČTK
19.05.201418:36

Rosický se už připojil k reprezentaci

Česká reprezentace je před středeční přípravou ve Finsku kompletní. K týmu se dnes připojil i kapitán Tomáš Rosický, který plnil povinnosti v Arsenalu, spojené s oslavou triumfu ve FA Cupu. Dnešní trénink v Praze ještě vynechal a jen regeneroval.

ČTK
10.04.201413:25

Otazníky nad starty tří hráčů Arsenalu

Arsenal se v sobotu v rámci semifinále FA Cupu střetne s Wiganem, v utkání by mu ale mohli chybět tři hráči. Nejisté jsou kvůli zdravotním problémům starty Kierana Gibbse, Tomáše Rosického a Alexe Oxlada-Chamberlaina.

soccerway.com
08.04.201414:07

Rosického gól opět klubovou trefou měsíce

Kapitán české reprezentace Tomáš Rosický už potřetí za sebou vyhrál anketu o nejhezčí gól Arsenalu za uplynulý měsíc. Pro jeho parádní křížnou střelu v duelu s Tottenhamem hlasovalo 89 procent fanoušků londýnského celku. Rosický vyhrál už v lednu se svým sólem rovněž proti Tottenhamu a v únoru, kdy fanoušci ocenili rychlou kombinační akci zakončenou dloubáčkem českého hráče dokonce 91 procenty hlasů.

ČTK
16.03.201421:06

Rosickému se vítězný gól líbil

Tomáš Rosický měl velkou radost s gólu, kterým v 72. vteřině utkání na hřišti Tottenhamu zařídil výhru Arsenalu. "Byl to určitě jeden z mých nejhezčích gólů vůbec. Mám z něj velkou radost, ale mnohem důležitější je, že jsme vyhráli," uvedl Rosický. "Půjde do mé sbírky parádních gólů. Říkal jsem to Tomášovi. On není typický střelec a všechny překvapil. Než si stačili uvědomit, co dělá, už byl míč v síti. Byl to neuvěřitelný gól," komentoval trefu manažer Arsenalu Arséne Wenger.

ČTK
16.03.201417:03

Rosický poslal Arsenal v derby do vedení

Arsenal již od druhé minuty vede na hřišti Tottenhamu, gólem se o to zasloužil český reprezentační záložník Tomáš Rosický.

24.02.201411:21

Wenger: Rosický v Arsenalu zůstane

Manažer Arsenalu Arsene Wenger potvrdil, že Tomáš Rosický bude i v příští sezoně oblékat dres Gunners. "Dohodli jsme se a brzy smlouvu podepíšeme," prohlásil Wenger.

skysports.com
22.02.201416:46

Rosický zvýšil vedení Arsenalu

Arsenal doma úřaduje proti Sunderlandu, po prvním poločase vede 3:0 a podíl na tom má i Tomáš Rosický, český záložník krátce před odchodem do kabin vstřelil zatím poslední branku zápasu.

04.02.201412:41

Rosického sólo zvolili fanoušci gólem měsíce

Samostatný únik reprezentačního kapitána Tomáše Rosického v zápase Anglického poháru s Tottenhamem (2:0) zvolili fanoušci Arsenalu gólem měsíce ledna. Třiatřicetiletý záložník dostal na webových stránkách londýnského klubu 26 procent všech hlasů. Rosický svůj jediný soutěžní zásah v sezoně vstřelil na stadionu Emirates v 62. minutě, když na půlící čáře obral o míč chybujícího Dannyho Rose a čtyřicetimetrový sprint zakončil zkušeně přehozením padajícího brankáře Huga Llorise.

ČTK
18.01.201415:30

Rosický je mezi náhradníky Arsenalu

Kapitán české reprezentace Tomáš Rosický nechybí mezi náhradníky Arsenalu pro dnešní utkání anglické ligy s Fulhamem, přestože se v týdnu podrobil operaci zlomeného nosu. Je připraven nastoupit se speciální ochranou maskou.

ČTK
13.01.201423:04

Rosický nedohrál zápas s Aston Villou

Tomáš Rosický nedohrál dnešní zápas na půdě Aston Villy. Český záložník přišel na trávník jako střídající hráč, několik minut před koncem pak inkasoval úder loktem do nosu a musel střídat.

13.01.201413:41

Bílek s Rosickým hlasovali pro Ribéryho

Shodně vyplněné hlasovací lístky poslali do ankety Zlatý míč Michal Bílek a Tomáš Rosický. Dnes již bývalý reprezentační trenér a kapitán dali na první místo Francka Ribéryho před Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem, mezi trenéry u nich zvítězil Jupp Heynckes.

fotbal.idnes.cz
04.01.201419:39

Rosický zvýšil vedení nad Spurs

Arsenal míří za postupem ve třetím kole FA Cupu. V domácím utkání proti Tottenhamu zvýšil Tomáš Rosický v 62. minutě na 2:0 ve prospěch Gunners.

livesport.cz
13.11.201310:22

Rosický prý potřebuje odehrát 25 zápasů

Celkem k 25 soutěžním zápasům údajně potřebuje letos nastoupit Tomáš Rosický, aby mu byla v Arsenalu automaticky nabídnuta nová smlouva. 33letý záložník má aktuálně kontrakt jenom do června příštího roku.

01.10.201320:25

Rosický v základní sestavě Arsenalu

Tomáš Rosický nastoupí v základní sestavě Arsenalu k utkání Ligy mistrů proti Neapoli, český záložník je fit po problémech s lýtkem.

27.09.201311:06

Rosický možná stihne Neapol

Návrat Tomáš Rosického na trávník po zranění lýtka se blíží. Podle manažera Arsenalu Arséna Wengera by se mohl dvaatřicetiletý záložník objevit už v nominaci pro úterní zápas Ligy mistrů s Neapolí. "V pondělí by měl začít trénovat s týmem, takže existuje šance, že by mohl být na soupisce pro utkání s Neapolí. Sobota je na něj ještě moc brzy. Ale Rosického máme všichni rádi, takže je skvělé, že je zpátky," uvedl francouzský kouč.

10.09.201321:26

Rosický v Turíně nedohraje

Tomáš Rosický nedohraje zápas kvalifikace MS v Itálii. Český záložník byl kvůli zranění v 38. minutě střídán Danielem Kolářem.

09.09.201318:24

Rosického trápil "koňar", v Itálii ale nastoupí

Kapitán reprezentace Tomáš Rosický bude moci nastoupit v úterním kvalifikačním utkání v Itálii, třebaže jej po posledním duelu s Arménií trápil naražený sval.

05.09.201318:42

Podle Rosického bude klíčová převaha v záloze

Podle reprezentačního kapitána Tomáše Rosického bude v pátečním kvalifikačním zápase s Arménií klíčové, aby čeští fotbalisté soupeře přehráli v záloze. Varuje především před sílou ofenzivního středopolaře Henrika Mchitarjana, letní posily finalisty Ligy mistrů Dortmundu. "Záloha je samozřejmě srdce každého mužstva, nejde jenom o zítřejší zápas. Skoro pokaždé je střed hřiště nejstrategičtější místo a většinou se tam zápasy rozhodují. Určitě se tam i zítra odehraje jedna z nejdůležitějších bitev. Jestli chceme vyhrát, tak bychom měli mít v záloze převahu," uvedl dnes Rosický na tiskové konferenci.