30.11.201616:04

Necid dnes pálí ostrými

Bursaspor dnes hrál s Akhisarem nerozhodně 3:3 a hned dvakrát se pod současné skóre podepsal český útočník Tomáš Necid. Odchovanec Slavie otevřel svůj letošní gólový účet již v 10. minutě zápasu a po hodině hry potom srovnával na konečných 3:3.

06.02.201617:32

Necid a Sivok se podíleli na remíze Bursasporu

Tomáš Necid přispěl gólem Bursasporu k remíze 3:3 v lize s Basaksehirem, dostal ale také červenou kartu. Jeho spoluhráč Tomáš Sivok si za stavu 3:1 vstřelil vlastní gól. Bursaspor poprvé v sezoně remizoval a neprohrál už čtyřikrát v řadě.

ČTK
24.01.201618:12

Necid pomohl k výhře Bursasporu

Český útočník ve službách tureckého Bursasporu Tomáš Necid gólem z penalty přispěl k ligové výhře 3:2 na hřišti Gaziantepsporu. Odchovanec pražské Slavie se prosadil v pátém soutěžním utkání za sebou. Pro Necida to byl desátý ligový gól v sezoně, daří se mu ale také v poháru, kde přidal dalších pět branek. Jeho spoluhráč Tomáš Sivok do zápasu nezasáhl.

ČTK
17.01.201617:24

Bursasporu pomohly branky Sivoka a Necida

Čeští reprezentanti Tomáš Necid a Tomáš Sivok pomohli svými góly Bursasporu otočit v turecké lize zápas s Trabzonsporem. Jejich tým zvítězil 4:2 a připsal si druhou výhru za sebou po předchozí sérii šesti porážek. V tabulce si Bursaspor mírně polepšil na 13. místo.

ČTK
27.12.201514:53

Necid nasměroval Bursaspor k výhře

Tomáš Necid ukončil více než dva měsíce dlouhé čekání na ligovou branku. Útočník Bursasporu v dnešním zápase turecké nejvyšší soutěže s Mersinem srovnával skóre na 1:1, jeho spoluhráči pak přidali ještě jednu trefu a nakonec zvítězili 2:1.

24.12.201520:52

Necid přispěl k výhře Bursasporu

Bursaspor v rámci Tureckého poháru porazil Eskisehirspor jasně 4:1 a získal tři body do své tabulky. Podíl na tom měl i Tomáš Necid, český útočník v 51. minutě zvyšoval na průběžných 3:0.

15.12.201512:54

Vítězně vstoupil Bursaspor do skupinové fáze Tureckého poháru, když uspěl na půdě celku Tepecikspor. Na výhře 3:2 se velkou měrou podílel český útočník Tomáš Necid, který ve 42. minutě otevřel skóre a o dvě minuty později zvyšoval již na 2:0 ve prospěch svého zaměstnavatele.

24.10.201518:16

Necid rozhodl a vede pořadí střelců

Český fotbalista Bursasporu Tomáš Necid rozhodl jediným gólem utkání devátého kola turecké ligy s Kasimpasou. Šestadvacetiletý útočník se díky sedmé brance v ročníku osamostatnil v čele tabulky střelců. Necid se prosadil hlavou na vzdálenější tyč deset minut před koncem zápasu po centru Balázse Dzsudzsáka. Jeho tým vedení udržel, i když dohrával v deseti, a díky čtvrtému vítězství v sezoně si polepšil průběžně v tabulce ze třináctého na deváté místo.

ČTK
04.10.201515:23

Necid hattrickem pomohl Bursasporu

Útočník Tomáš Necid hattrickem rozhodl o vítězství Bursasporu v sedmém kole turecké ligy 3:2 na hřišti Rizesporu. Odchovanec pražské Slavie skóroval ve čtvrtém utkání v řadě a se šesti trefami je v čele tabulky střelců společně s bývalým hráčem Sparty Praha Léonardem Kweukem.

ČTK
28.09.201521:36

Necid se v Turecku opět trefil

Útočník Tomáš Necid skóroval v turecké fotbalové lize ve druhém utkání po sobě. Na rozdíl od premiérového gólu v soutěži dnes svou trefou pomohl Bursasporu k vítězství. Jeho tým porazil Eskisehirspor 2:0 a z předposledního místa v tabulce se posunul o čtyři příčky a je třináctý. Necid odstartoval cestu Bursasporu v 84. minutě, kdy otevřel skóre po centru Ricarda Fatyho. Právě senegalský záložník pak v nastaveném čase zpečetil vítězství domácího týmu.

ČTK
20.09.201521:53

Necid se poprvé trefil v Turecku

Tomáš Necid při druhém startu otevřel svůj střelecký účet v turecké lize. Šestadvacetiletý útočník však neodvrátil porážku Bursasporu 1:2 s prvním Fenerbahce a jeho tým klesl na předposlední místo tabulky. Necid vyrovnal v 63. minutě, když se uvolnil za zády spoluhráče z reprezentace Michala Kadlece a zužitkoval centr Josuého. O výhře favorizovaného istanbulského celku ale rozhodla deset minut před koncem letní posila z Manchesteru United Robin van Persie.

ČTK
13.06.201520:13

Necid: Na Islandu jsme měli aspoň remizovat

Když Tomáš Necid na Islandu v 55. minutě připravil vedoucí gól pro Bořka Dočkala, nenapadlo ho, že čeští fotbalisté závěr kvalifikačního zápasu nezvládnou a prohrají 1:2. Reprezentačního útočníka páteční selhání mrzelo, podle něj hosté měli v Reykjavíku udržet minimálně remízu. "Už před zápasem jsem si říkal, že to dopadne jinak. Když jsme dali gól na 1:0, tak jsem čekal, že to udržíme. Ale dostali jsme dva góly a prohráli jsme. Je to hloupá prohra. Soupeři tady nedávají góly a my tu vedeme. Měli jsme to tu udržet, když ne vyhrát, tak aspoň remizovat," řekl Necid po utkání novinářům.

ČTK
24.05.201514:19

Za Zwolle se trefil Necid

V baráži nizozemské nejvyšší soutěže o účast v Evropské lize se za Zwolle prosadil český útočník Tomáš Necid. Bývalý hráč Slavie v 56. minutě vyrovnával na 1:1.

17.05.201516:45

Necid pomohl dvěma góly Zwolle

Zwolle na závěr sezóny porazilo Feyenoord Rotterdam, dvěma brankami se pod výhru podepsal Tomáš Necid. Český útočník tak letos zaznamenal 11 ligových gólů.

08.04.201509:44

Necid pomohl Zwolle do finále poháru

Český reprezentant Tomáš Necid zajistil Zwolle postup do finále Nizozemského poháru. V úterním semifinálovém duelu s Twente Enschede vstřelil rozhodující penaltu v rozstřelu, navíc efektně technickým obloučkem pod břevno. Zwolle tak má šanci obhájit loňský triumf, ve finále se utká s vítězem zápasu mezi Groningenem a Excelsiorem.

ČTK
19.02.201513:48

Necid se chystá na obnovenou premiéru

Tomáš Necid se včera znovu zapojil do tréninku a brzy se vrátí do sestavy Zwolle. Český útočník nizozemský klub v zimě opustil a následně se do něj vrátil z CSKA Moskva, kvůli zranění nohy ale uplynulé zápasy sledoval jenom z tribuny.

eredivisie.nl
14.01.201509:25

Necid netrénuje vinou zranění

Tomáš Necid se vrátil z hostování ve Zwolle zpět do CSKA Moskva a čeká, jakým směrem se vyvine jeho další budoucnost. Pro tuto chvíli je český útočník každopádně mimo hru, z Nizozemska si přinesl zranění kotníku, kvůli němuž nemůže trénovat.

sport-express.ru
03.01.201523:27

Necid by se mohl vrátit do CSKA

Tomáš Necid momentálně hostuje z CSKA Moskva ve Zwolle, kde by měl zůstat i do konce sezóny. Armádní celek má však ve smlouvě doložku, podle které si může českého reprezentanta stáhnout už během zimní přestávky a právě o tom prý nyní vedení CSKA uvažuje.

transfermarketweb.com
16.12.201420:26

Necid zařídil postup Zwolle do čtvrtfinále

Tomáš Necid se gólově podepsal pod postup Zwolle do čtvrtfinále Nizozemského poháru, český útočník dal ve 12. minutě jedinou branku zápasu na půdě Venla.

13.12.201421:19

Necid poslal Zwolle do vedení

Tomáš Necid přidal další přesný zásah. Český reprezentant v 74. minutě poslal Zwolle do vedení na půdě Willemu II. Pro Necida jde o osmý ligový gól v nejvyšší nizozemské soutěži.