Česko "19"43904000000
Česko "17"42845000200
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Vydra se připomněl v Burnley. Trefil se Novák, zazářil Vaněček

Matěj Vydra si připsal asistenci v Premier League a Tomáš Vaclík se Sevillou zase po roce vede španělskou LaLigu. Dvakrát se trefil v Maďarsku útočník David Vaněček. V turecké lize se do listiny střelců zapsal obránce Filip Novák.
DNES | Aktuality | 61 komentářů

Češi v zahraničí: Ondrášek pokračuje v kanonádě v zámoří

V perfektní formě se momentálně nachází Zdeněk Ondrášek, v zámořské MLS se znovu trefil v dresu Dallasu. V polské lize zase skóroval obránce a kapitán Rakówa Czestochowa Tomáš Petrášek. Opakovaně se blýskl i Richard Sedláček v Alkmaaru. Mezi střelce se zapsal i Filip Twardzik na Slovensku a David Vaněček v Maďarsku.
03.09. | Aktuality | 41 komentářů

Češi v zahraničí: Kadeřábek rozhodl, dvakrát se trefili Necid, Ondrášek i Schwarz

Střelecky vydařený víkend mají za sebou čeští fotbalisté hrající v zahraničních ligách. Dvě branky si zapsali Tomáš Necid z nizozemského Haagu, Zdeněk Ondrášek z amerického Dallasu a také Petr Schwarz z polského Rakówa Czestochowa. Obránce Pavel Kadeřábek zase rozhodl o vítězství Hoffenheimu v německé bundeslize nad Brémami.
26.08. | Aktuality | 44 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.08. Necid dvakrát skóroval
Útočník Tomáš Necid se hned dvakrát trefil v dresu Den Haagu v nizozemské lize a pomohl mu k vítězství nad Waalwijkem. První gól vstřelil v 57. minutě, kdy zvyšoval na 2:0 a skóre uzavřel na 3:0 v 83. minutě z pokutového kopu.
11.08. Necid skóroval proti PSV Eindhoven
PSV Eindhoven hraje na začátku druhého poločasu s Den Haagem nerozhodně, na čemž má podíl i Tomáš Necid. Český útočník po půlhodině hry poslal hostující celek do vedení, ještě do přestávky ale srovnal Bruma.
15.05. Necid dvakrát navýšil vedení Den Haagu
Den Haag vede v posledním kole nizozemské ligy nad Willemem II a svůj podíl na tom má i Tomáš Necid. Český útočník dal v 74. minutě čtvrtou branku svého týmu, v 86. minutě pak zvyšoval už na 6:2.
21.04. Necidův gól na body nestačil
Tomáš Necid si na své konto připsal sedmou branku v letošní sezoně nizozemské ligy. Český útočník ve službách Den Haagu se trefil do sítě PSV Eindhoven, jeho trefa ale na body nestačila, favorit doma vyhrál 3:1.
06.04. Necid pojistil vítězství Den Haagu
Český útočník Tomáš Necid naskočil do zápasu nizozemské nejvyšší soutěže v dresu svého Den Haagu proti Utrechtu až v 78. minutě. Hned po pěti minutách se ale zapsal na střeleckou listinu a zvyšoval tak na 4:0. Den Haag nakonec ještě jednu branku přidal a zvítězil 5:0.
09.03. Necid se trefil za Den Haag
Český útočník Tomáš Necid se prosadil v zápase nizozemské ligy. Za Den Haag vyrovnával v 64. minutě utkání proti Heerenveenu na 1:1. Hosté ovšem za pár minut znovu odskočili do vedení.
10.02. Den Haag srovnal zásluhou Necida
Tomáš Necid se znovu prosadil za Den Haag. Slávistický odchovanec na půdě Emmenu srovnal na průběžných 2:2, avšak zanedlouho domácí znovu utkání otočili na svoji stranu.
03.02. Necid dvěma góly zařídil výhru Den Haagu
Tomáš Necid se po téměř dvou měsících objevil v sestavě Den Haagu a hned se stal hlavní hvězdou souboje s Heraclesem. Český útočník přišel na trávník v 69. minutě, o deset minut později otevřel skóre a v samém závěru zvyšoval na konečných 2:0.
29.09.2018 Necid si otevřel ligový účet v Den Haagu
Tomáš Necid si na své konto připsal první ligový gól v dresu Den Haagu, český útočník zajistil nizozemskému klubu remízu 1:1 na půdě Heerenveenu.
27.09.2018 Necid vstřelil dvě branky
Útočník Tomáš Necid se dvakrát trefil v nizozemském poháru za ADO Den Haag. Na hřišti Rosmalenu pomohl k vysokému vítězství 6:0.