ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Fortuna liga 2019/202042710000000
Kariéra hráče

Košút neprodloužil ve Slovácku smlouvu, trénuje individuálně

Obránce Tomáš Košút se nedohodl s vedením Slovácka na prodloužení smlouvy, která mu skončí v létě. Zatím trénuje individuálně a nenastoupil k žádnému přípravnému utkání.
17.01.2017 | Aktuality | 97 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19.08.2014 Košút prodloužil smlouvu ve Slovácku
Vedení Slovácka prodloužilo do konce června 2017 smlouvu se slovenským obráncem Tomášem Košútem. Čtvrtý celek ligové tabulky si tak pojistil dalšího hráče, v minulém týdnu prodloužili v klubu kontrakty středopolař Veliče Šumulikoski a útočník Libor Došek. (ČTK)
18.10.2013 Košút musí hrát s maskou
Tomáš Košút nastoupí do zápasu s Libercem s karbonovou maskou, která bude chránit jeho zlomený nos. Pro obránce Slovácka to nebude žádná novinka, s maskou hrál už před měsícem proti Příbrami, kdy se potýkal se stejným zraněním.
02.10.2010 Slovácko protestuje proti vyloučení Košúta
Fotbalisté Slovácka podali hned po prohře 1:2 s Baníkem Ostrava námitku proti vyloučení obránce Tomáše Košúta ve 25. minutě a následnému pokutovému kopu, po kterém inkasovali první branku. Utkání řídil rozhodčí Zelinka. "Červenou kartu viděl Košút bez předcházející žluté. Přitom po střele spadl na míč a ruku měl u těla. Rozhodně z jeho strany nešlo o úmyslné hraní rukou a ani nezabránil brance. Vyloučení jsme nepochopili," řekl tiskový mluvčí Slovácka Aleš Mazúrek.