Celé jméno:Tomáš Huber
Národnost: Česko
Datum narození:29.08.1985
Výška:192 cmVáha:84 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
 

V sázkařské aféře se na Slovensku přiznala jen část obviněných

K účasti na ovlivňování výsledků zápasů se přiznalo pouze pět ze sedmi fotbalistů, které v případu obvinila slovenská policie. ČTK to dnes řekla mluvčí slovenské speciální prokuratury Andrea Predajňová. Opravila tak informace poskytnuté o uplynulém víkendu, že se přiznali všichni obvinění.  
16.09.2013 | Aktuality | 7 komentářů
13.09.2013 Hodúrovi a spol. zastavil činnost i svaz
Slovenský fotbalový svaz předběžným opatřením zastavil činnost čtveřici hráčů Dunajské Stredy, kteří byli obviněni v souvislosti se skandálem spojeným s manipulováním výsledků českých a slovenských soutěží. Již předtím všechny své fotbalisty distancoval i klub. Jedná se o Ivana Hodúra, Tomáše Hubera, Michala Diana a Marka Božoně.
13.09.2013 Dunajská Streda distancovala čtyři hráče
Dunajská Streda suspendovala čtveřici hráčů, kteří byli obviněni v souvislosti se skandálem spojeným s manipulováním výsledků českých a slovenských soutěží. Ani jeden z hráčů určitě nenastoupí do sobotního utkání v Košicích. Ve čtvrtek bylo na Slovensku obviněno sedm lidí, mezi nimi i čtyři hráči DAC - slovenský reprezentant se zkušenostmi z Liberce a Mladé Boleslavi Ivan Hodúr, český zadák Tomáš Huber, který prošel Jabloncem a Spartou, Michal Dian, který hrál za Bohemians 1905, Příbram a Zlín, a Marek Božoň. Fotbalisté údajně přispěli k manipulaci výsledků čtyř z osmi ligových utkání, které Dunajská Streda v současném ročníku odehrála. Ve všech zmanipulovaných utkáních týmu měly podle vyšetřovatelů padnout více než čtyři góly. Třikrát se tak skutečně stalo.
18.08.2011 Huber mění Jablonec za Ružomberok
Tomáš Huber odchází z Jablonce do Ružomberku. Podle oficiálního webu severočeského klubu získal sedmý tým slovenské ligy pětadvacetiletého stopera na přestup. Huber letos na jaře přišel o místo v sestavě Jablonce. K poslednímu ligovému utkání nastoupil 22. listopadu proti Teplicím a od té doby ho kouč František Komňacký nepostavil.
27.01.2010 Huber prodloužil v Jablonci
Tomáš Huber bude i nadále hrát za Jablonec. 24letý obránce se severočeským klubem podepsal smlouvu na příští dvě sezóny.
06.02.2009 Sparta získala na hostování Hubera
Fotbalový obránce Tomáš Huber posílí pražskou Spartu. Třiadvacetiletý stoper už opustil soustředění Jablonce na Kypru a ještě dnes by měl dorazit za novými spoluhráči na tréninkový kemp do španělské Málagy. Huber by měl podle personálního ředitele Sparty Jakuba Otavy na Letné hostovat.
Další expres zprávy