Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
Česko "21"1900000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Schick dal gól za Lipsko. Bartl pomohl porazit Piast, trefil se i Škoda

Střelecky vydařený víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničních soutěžích. Patrik Schick skóroval v dresu bundesligového Lipska, v Turecku se zase zadařilo Milanu Škodovi v barvách Rizesporu. K vítězství svého Rakówa Czestochowa nad Piastem Gliwice pomohl krásnou brankou Daniel Bartl. V Polsku dal gól i Michal Papadopulos. V Maďarsku se trefil David Vaněček a v zámořské Major League Soccer hned v úvodním zápase Zdeněk Ondrášek.
02.03. | Aktuality | 117 komentářů

Češi v zahraničí: Vydrovi to pálí. Premiérově se trefili Pekhart a Břečka

Matěj Vydra se podruhé v řadě trefil v anglické lize za Burnley. Tomáš Souček naopak na Anfieldu proti Liverpoolu odehrál jen něco málo přes poločas kvůli zranění. V polské lize se trefili dva Češi, zatímco Tomáši Petráškovi a jeho Rakówu to na body nestačilo. Tomáš Pekhart pečetil vítězství Legie Varšava svou první brankou po přestupu. Premiérový gól vstřelil i obránce Tomáš Břečka v Turecku.
25.02. | Aktuality | 110 komentářů

Češi v zahraničí: Kadeřábkovi sebrali gól, Vaclík a Hladký vychytali čistá konta

Pavel Kadeřábek přispěl k vítězství Hoffenheimu na hřišti Werderu Brémy. Reprezentačního spoluhráče Jiřího Pavlenku v brance domácích dokonce překonal, gól ale nakonec ve statistikách zapsán nemá, protože byl označen za vlastní. Další čeští brankáři měli veselejší víkend. Tomáš Vaclík ze španělské Sevilly i Václav Hladký ze skotského St. Mirrenu vychytali čistá konta.
27.01. | Aktuality | 24 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
29.02. Břečka má zdravotní problémy
Jenom několik minut dnes strávil na trávníku Tomáš Břečka, obránce turecké Kasimpaşy se hned v úvodu duelu s Konyasporem zranil a musel střídat.
24.02. Břečka přispěl k vítězství Kasimpaşy
Kasimpaşa vyhrála nad Denizlisporem 2:0 a velký podíl na tom měl Tomáš Břečka, český obránce ve službách tureckého klubu si na své konto připsal vítěznou branku.