Tomáš Abrahám Expres zprávy

30.03.201320:27

Abrahámův gól porážce nezabránil

Tomáš Abrahám si na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně, velkou radost z ní ale neměl - český záložník ve službách rakouského Innsbrucku v 65. minutě utkání s Wolfsbergerem jenom snižoval na konečných 2:3.

18.09.201116:48

Abrahám poslal Innsbruck do vedení

Tomáš Abrahám otevřel skóre dnešního utkání rakouské ligy mezi Sturmem a Innsbruckem, záložník hostujícího týmu se trefil ve 24. minutě.

22.09.201022:46

Abrahám přispěl k výhře Innsbrucku

Český fotbalista Tomáš Abrahám dnes v 8. kole rakouské ligy přispěl svým prvním gólem k vítězství Innsbrucku 4:2 na hřišti Kapfenbergu. Tým z Tyrolska si tak udržel vedení v tabulce o bod před Riedem, navíc má zápas k dobru. Jednatřicetiletý záložník Abrahám, jenž přišel do Innsbrucku v létě po úspěšných záchranářských pracích ve Slovácku, se poprvé v Rakousku trefil čtvrt hodiny před koncem. Do sítě usměrnil Prokopicův trestný kop a zvýšil na 4:1 pro hosty, které už o tři body nemohl připravit ani druhý gól Kapfenbergu v poslední minutě.

23.06.201016:23

Abrahám už trénuje s Innsbruckem

O jednatřicetiletého Tomáše Abraháma přestali mít v tak tak zachráněném Slovácku zájem a zkušený středopolař se rozhodl vydat do zahraničí. V Rakousku bude hrát v týmu nováčka ligy FC Wacker Innsbruck. Na novou výzvu se velmi těší a radost má i z toho, že se po odchodu ze Slovácka dohodl v tyrolské metropoli na dvouleté smlouvě, protože nerad často mění působiště. V novém klubu už se zapojil do přípravy a v úterý nastoupil proti Spartě Praha, která je v Rakousku na soustředění.

05.04.201020:00

Kucka bude příště Spartě chybět

Sparta se bude muset v nejbližším prvoligovém utkání obejít bez záložníka Juraje Kucky, který si odpyká trest na jeden zápas za čtvrtou žlutou kartu v sezoně. V příštím kole si ze stejného důvodu nezahrají ani Martin Horáček ze střížkovských Bohemians Praha, liberecký Radek Dejmek a Tomáš Abrahám ze Slovácka.