Celé jméno:Stefano Sturaro
Národnost: Itálie
Datum narození:09.03.1993
Výška:182 cmVáha:78 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:27
Klub:Janov CFC (ITA)
Aktuální statistiky v klubu Janov CFC (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie42430000100
Itálie "21"32591000001
Reprezentační kariéra hráče
 

Sturaro zakotví v Janově natrvalo, hostování z Juventusu se změní v přestup

Stefano Sturaro má jasno o své další budoucnosti. Italskému záložníkovi se na podzim nepovedlo hostování v lisabonském Sportingu a v zimě se na skok vrátil do Juventusu, aby byl obratem zapůjčen do Janova. A do Turína se už vracet nebude...  
06.02. | Aktuality | 32 komentářů
 

Juve proti Neapoli bez Dybaly? Allegri ho prý vynechá ze základu

Čtyři body dělí v tabulce Serie A Neapol a Juventus. Oba soupeři se utkají v sobotu v Turíně. Přímý souboj o italský mistrovský titul se však nemusí týkat hned několika opor Juventusu. Velmi nejistý je i start argentinské hvězdičky Paula Dybaly.  
19.04.2018 | Aktuality | 57 komentářů
 

Juventus získal práva na Sturara, přišel o zraněného Barzagliho

Stefano Sturaro se do budoucnosti může těšit na angažmá v Juventusu. Stará dáma 21letého záložníka koupila za pět a půl milionu eur z Janova, kam ho pro sezonu 2014/2015 ještě zapůjčí na hostování...  
01.07.2014 | Aktuality | 247 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
03.05. Janovu bude dlouho chybět Sturaro
Stefano Sturaro bude až půl roku na marodce Janova. Italský záložník má za sebou úspěšnou operaci přetrženého předního zkříženého vazu v koleni. (football-italia.net)
03.05. Sturaro půjde na operaci s kolenem
Stefano Sturaro je v současné době v Římě a důvod není dvakrát příjemný. Záložník Janova si poranil kolenní vazy a dojednává termín operace. Jisté v tuto chvíli je, že pro něho skončila letošní sezona. (gianlucadimarzio.com)
22.02. Sturara přestupová částka nerozhodí
Osmnáct milionů eur, které zaplatil Janov Juventusu za záložníka Stefana Sturara prý na samotného fotbalistu nemají vůbec žádný vliv. "Ani trochu to neřeším. Byl jsem hráčem Juventusu a teď jsem hráčem Janova. Co se stalo mezi nimi, to je jejich věc," odpověděl s klidem pětadvacetiletý fotbalista. "Částku možná budou řešit fanoušci, ale to je věc, která patří k životu fotbalisty," dodal. (football-italia.net)
06.02. Sturaro bude kmenovým hráčem Janova
Stefano Sturaro před dvěma týdny odešel z Juventusu na hostování do Janova a ten už nyní dojednal podmínky trvalého přestupu italského záložníka. Transfer je platný k 1. červenci, do Turína bude putovat suma 16,5 milionu eur. (football-italia.net)
24.01. Janov dotáhl návrat Sturara
Stefano Sturaro se vrací do Janova. Pětadvacetiletý záložník Juventusu se vrátil z neúspěšného hostování ve Sportingu Lisabon, načež obratem zamířil na další půjčku ke Grifone, kam může po skončení letošní sezóny zamířit při splnění určitých podmínek za celkovou sumu 16,5 milionu eur. (football-italia.net)
23.01. Sturaro se podrobuje zdravotní prohlíce
Stefano Sturaro dorazil do Janova a podrobuje se zdravotní prohlídce v tamním CFC. Italský záložník je kmenovým hráčem Juventusu, jeho odchod do Janova bude znamenat ukončení neúspěšného hostování v lisabonském Sportingu. (transfermarketweb.com)
10.01. Dohoda o Sturarovi je prakticky hotova
Stefano Sturaro je poslední detaily od angažmá v Janově, ten dolaďuje hostování s opcí na přestup za osm milionů eur. Italský záložník patří Juventusu a hostuje v lisabonském Sportingu, kde se mu vůbec nedaří. (football-italia.net)
07.01. Sturaro před návratem do Janova
Janov by mohl získat svého bývalého hráče. Na příchodu ke Grifone je Stefano Sturaro, který se podle očekávání neprosadil v Juventusu ani Sportingu Lisabon, kde momentálně hostuje. (football-italia.net)
06.01. Sturaro by mohl posílit Janov
Stefano Sturaro by se mohl brzy vrátit z hostování ve Sportingu Lisabon do Juventusu a obratem zamířit do Janova. Pětadvacetiletý fotbalista zatím v této sezoně neodehrál ani minutu kvůli zranění achilovky, ze kterého se však už pomalu dává do pořádku. (football-italia.net)
02.01. Janov dolaďuje příchod tří posil
Fanoušci Janova se mohou těšit na tři posily. Prezident italského celku Enrico Preziosi oznámil, že blízko jsou transfery Radeho Kruniće z Empoli a Stefana Sturara z Juventusu, další posilou CFC pak bude brankář Jandrei z Chapecoense. (football-italia.net)
Další expres zprávy