Stanislav Vlček Expres zprávy

20.02.202321:16

Procházka se osamostatnil od Vlčka

Václav Procházka nastoupil v neděli do ligového utkání s Pardubicemi, a zapsal tak v nejvyšší české soutěži svůj 437. zápas. Osamostatnil se tak v historických tabulkách od Stanislava Vlčka, který ve své kariéře zaznamenal 436 utkání, a odsunul ho na průběžné třetí místo. Procházka se o celkový primát na dálku pere s Milanem Petrželou ze Slovácka, ten má aktuálně na kontě 470 duelů.

twitter.com/footballzlin, fortunaliga.cz
04.07.201209:34

Vlček zůstává ve Slavii

Stanislav Vlček bude i nadále hrát za Slavii. Zkušený útočník se s pražským klubem dohodl na prodloužení smlouvy, ta bude mít platnost do 31. prosince 2012.

17.06.201114:58

Stanislav Vlček bude dál hájit barvy Slavie. Zkušený útočník podepsal smlouvu na příští sezonu s opcí na další rok.

22.07.200915:18

Potvrzeno: Kapitánem Slavie je Vlček

Staronová opora Stanislav Vlček povede v roli kapitána Slavii Praha v nové sezoně, ve které si obhájce titulu vytkl dva základní cíle. Zopakovat prvenství v domácí soutěži a postoupit do Ligy mistrů.

28.03.200911:42

Vlček by se v létě mohl vrátit do Slavie

Útočník Stanislav Vlček by se mohl v létě vrátit zpět do pražské Slavie. V Anderlechtu momentálně prakticky nehraje a je téměř jisté, že belgický klub na konci sezóny neuplatní opci, která by Vlčkovo působení v Belgii o rok prodloužila. "Až mi skončí smlouva, zavolám do Slavie, kde jsem vždy vítán," naznačil Vlček, kam by mohly vést jeho další kroky.

31.01.200921:20

Vlček se trefil

Český útočník Stanislav Vlček vstřelil svůj sedmý gól v sezoně. V 51. minutě vyrovnával v dresu Anderlechtu v zápase s Kotrijkem na 1:1.

27.11.200810:02

Vlček by se mohl vrátit do Slavie

Stanislav Vlček by zase mohl oblékat dres Slavie. Útočník Anderlechtu Brusel se v současnosti také díky zranění nedostává na trávník tak často jako v minulé sezóně. Navíc mu v létě končí smlouva. A protože klub zatím nijak neusiluje o její prodloužení, zvažuje Vlček návrat do Čech.

26.11.200816:35

Vlček si natrhl lýtkový sval

Anderlechtu v následujících zápasech nepomůže Stanislav Vlček, český reprezentant si během tréninku natrhl lýtkový sval a mimo hru bude zhruba měsíc.

25.10.200822:02

Vlček přispěl k výhře

Anderlecht porazil Mechelen 7:1. Vyrovnávací branku vstřelil v 17. minutě Stanislav Vlček.

19.09.200822:33

Vlček přispěl brankou k výhře

Stanislav Vlček dvě minuty před koncem pečetil výhru Anderlechtu nad Charleroi. Anderlecht doma zvítězil 2:0.

24.08.200808:14

Vlček přispěl k remíze

Stanislav Vlček včera vstřelil první branku v letošním ročníku belgické ligy. Český reprezentant přispěl k remíze Anderlechtu s Gentem v poměru 2:2.

13.08.200816:23

Matějovského nahradil Vlček

Stanislav Vlček se objevil v nominaci reprezentačního týmu pro přátelské utkání v Anglii. Útočník Anderlechtu nahradil zraněného Marka Matějovského.