Derry prodloužil smlouvu

Shaun Derry bude dál oblékat dres Queen's Parku. 35letý záložník prodloužil s londýnským klubem smlouvu do léta 2014.

27.09.201210:41

Derry chce jít hostovat

Shaun Derry nepatří do sestavy Queen's Park Rangers a zvažuje odchod na hostování do jednoho z týmů nižších soutěží. "Potřebuji hrát a pokusím se o to někde jinde," prohlásil čtyřiatřicetiletý záložník.

10.04.201218:05

Derryho odvolání neúspěšné

Shaun Derry si bude muset odsedět jednozápasový trest za vyloučení v duelu s Manchesterem United poté, co FA odmítla jeho odvolání. Obránce QPR ve 14. minutě nedovoleně zastavil v pokutovém území unikajícího Ashleyho Younga, londýnský klub pak neúspěšně poukazoval na to, že Young byl v momentě přihrávky v ofsajdu.

10.04.201211:45

Derryho odvolání potvrzeno

Vedení QPR potvrdilo odvolání proti vyloučení Shauna Derryho z duelu na půdě Manchesteru United. Kapitán londýnského klubu putoval pod sprchy už ve čtrnácté minutě, když v pokutovém území nedovoleně zastavil Ashleyho Younga, který ovšem dostal přihrávku do ofsajdu.

08.04.201219:34

QPR se odvolá proti červené Derryho

Vedení Queens Park Rangers se odvolá proti dnešnímu vyloučení Shauna Derryho z duelu na půdě Manchesteru United (0:2). Zkušený fotbalista byl vyloučen ve 14. minutě po zákroku na Ashleyho Younga, který ovšem byl v momentu přihrávky od Wayna Rooneyho v ofsajdu. Sudí Lee Mason vedle toho nařídil penaltu, z níž Rooney otevřel skóre.