Celé jméno:Sergio Léon Limones
Používané jméno:Sergio Léon
Národnost: Španělsko
Datum narození:06.01.1989
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:19
Klub:Levante UD (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Levante UD (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2019/202031661000000
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.06. Sergio Léon se bude stěhovat do Levante
Sergio Léon už nebude čekat na další šance v Betisu, kde neměl místo v základní sestavě. Španělský útočník přestupuje za dva miliony eur do Levante, novému zaměstnavateli se upsal na tři sezony. (marca.com)
25.04. Sergio Léon si údajně plácl s Levante
Sergio Léon nepatří do základní sestavy Betisu a schyluje se k jeho odchodu z Andalusie. Španělský útočník by rád zamířil do Levante, s tím se dokonce už měl slovně dohodnout na angažmá. (football-espana.net)
21.11.2018 Villu by v New Yorku mohl nahradit Léon
Sergio Léon nepatří do základní sestavy Betisu a řešením by se pro něho mohl stát odchod do USA, zájem o něho má New York City. Zámořský celek se pomalu chystá na situaci, kdy z jeho kádru odejde zkušený David Villa. (football-espana.net)
28.10.2018 Betisu dnes nepomůže Sergio Léon
Betis za malou chvíli nastoupí k zápasu na půdě Getafe a ani na lavičce nebude Sergio Léon. Útočník má zraněný pravý nárt, problém si odnesl ze souboje s AC Milán. (marca.com)
28.04.2018 Sergio Leon může odejít do Ameriky
Fotbalista Betisu Sevilla Sergio Leon by mohl vyrazit za dobrodružstvím za oceán. Na devětadvacetiletého útočníka měl poslat nabídku ve výši 8 milionů eur zatím nejmenovaný klub ze zámořské Major League Soccer (football-espana.net)
01.06.2017 Sergio León patří Betisu
Útočník Sergio León oficiálně přestoupil z Osasuny do Betisu, ten za hráče zaplatil tři a půl milionu eur. (marca.com)
31.05.2017 León absolvoval zdravotní prohlídku v Betisu
Útočník Sergio León už brzy přestoupí z Osasuny do Betisu, v sevillském klubu se úspěšně podrobil zdravotní prohlídce. (marca.com)
11.05.2017 Betis prý dojednal příchod Sergia Léona
Osasuna sestupuje ze španělské nejvyšší soutěže, její útočník Sergio Léon by ale tuto ligu měl hrát i v příští sezoně. Zájem o 28letého fotbalistu má hned několik klubů a podle posledních zpráv je úspěšným Betis, který měl již dojednat podmínky přestupu za tři a půl milionu eur. (football-espana.net)
03.05.2017 Betis jedná o příchodu Sergia Léona
Osasuna po roce opustí španělskou nejvyšší soutěž a její kádr s velkou pravděpodobností opustí Sergio Léon. O 28letého útočníka stojí Valencia, k níž se nyní přidal Betis, který už zahájil jednání. Fotbalista má ve smlouvě výstupní klauzuli natavenou na patnáct milionů eur, díky sestupu ovšem bude do 20. července ostatním klubům k dispozici jenom za dva a půl milionu. (marca.com)
15.04.2017 Valencia se zajímá o Sergia Léona
Sergio Léon se dostal do hledáčku Valencie. Španělský útočník hraje za Osasunu a ve smlouvě má výkupní klauzuli nastavenou na patnáct milionů eur, v případě očekávaného sestupu z LaLigy ovšem tato suma spadne na pouhou šestinu. (football-espana.net)
Další expres zprávy