Celé jméno:Sergi Samper Montaña
Používané jméno:Sergi Samper
Národnost: Španělsko
Datum narození:20.01.1995
Výška:181 cmVáha:74 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Vissel Kobe (JPN)
Aktuální statistiky v klubu Vissel Kobe (JPN)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko "21"1300000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
27.03. Samper si vážně poranil koleno
Barcelonský odchovanec ve službách japonského Visselu Kobe musí zhruba na osm měsíců zapomenout na fotbal. Sergi Samper si přetrhl přední zkřížený vaz a klubu, kde působí také krajané Iniesta a Krkić, tak patrně ve zbytku sezony v honbě za titulem nepomůže. (vissel-kobe.co.jp)
04.03.2019 Samper jde do Japonska
Záložník Sergi Samper rozvázal smlouvu s Barcelonou, za kterou v této sezoně odehrál pouhopouhých 33 minut a ve 24 letech se vydává za dobrodružstvím do Japonska. Hrát by tam měl po boku barcelonské legendy Andrése Iniesty za Vissel Kóbe. (transfermarketweb.com)
03.03.2019 Samper na cestě do Visselu Kobe
Vissel Kobe by měl získat další španělskou posilu. Podle informací deníků "Sport" a "Marca" má do Japonska namířeno záložník Sergi Samper, jenž se nedokázal prosadit v Barceloně. (transfermarkt.de)
31.10.2018 Samper má problémy s lýtkem
Sergi Samper dnes nastoupil k prvnímu zápasu v letošní sezoně a dobré vzpomínky na něj mít nebude. Záložník Barcelony nedohrál pohárový zápas na půdě CD Leonesa, v prvním poločase si poranil lýtko a musel střídat. (marca.com)
22.08.2018 Samper tentokráte laboruje s kotníkem
Na výsledky podrobného vyšetření čeká Sergi Samper. Záložník Barcelony měl dříve problémy s kolenem, na dnešním tréninku si pak pro změnu poranil vazy v kotníku. (lequipe.fr)
01.02.2018 Samper se předčasně vrací do Barcelony
Sergi Samper odchází z Las Palmas a míří zpět do Barcelony, z níž byl na Kanárské ostrovy začátkem sezony zapůjčen. Las Palmas ukončilo hostování na základě vážného zranění záložníka, ten si nedávno zlomil nohu a přetrhl vaz v kotníku a letošní ligový ročník pro něho skončil. (sport-express.ru)
07.01.2018 Samperovo zranění potvrzeno
Po sezoně má Sergi Samper. Záložník Barcelony hostuje v Las Palmas a nebude mít vůbec dobré vzpomínky na včerejší utkání s Eibarem (1:2). V průběhu druhé půle se zranil a podrobné vyšetření odhalilo, že se jedná o zlomenou levou nohu a přetržený vaz v kotníku, fotbalistu tak čeká operace a po ní hodně dlouhá pauza. (football-espana.net)
06.01.2018 Las Palmas přišlo o Sampera
Sergi Samper je na marodce Las Palmas. Španělský záložník nedohrál dnešní utkání s Eibarem, v jeho průběhu utrpěl podle všeho vážné zranění nohy. (lequipe.fr)
04.09.2017 Samper se na úvod nového angažmá zranil
Sergi Samper nedávno odešel z Barcelony na hostování do Las Palmas a nové angažmá nezačal právě šťastně, španělský záložník si poranil stehenní sval a chybět bude tři až čtyři týdny. (marca.com)
24.08.2017 Samper hostuje v Las Palmas
Sergi Samper znovu opouští Barcelonu. Záložník katalánského klubu loni hostoval v Granadě, nyní si ho vypůjčilo Las Palmas. (espnfc.com)
Další expres zprávy