Sejad Salihović (TSG Hoffenheim II)

Celé jméno:Sejad Salihović
Národnost: Bosna a Hercegovina
Datum narození:08.10.1984
Výška:182 cmVáha:83 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:TSG Hoffenheim II (GER)
Aktuální statistiky v klubu TSG Hoffenheim II (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Bosna a Hercegovina4633764100510
Reprezentační kariéra hráče
 

Salihović už se vracet nebude, rozhodl se ukončit kariéru

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Sejad Salihović. Bývalý reprezentant Bosny a Hercegoviny byl po letním odchodu z Hamburku volným hráčem a nové angažmá již hledat nebude...  
05.04.2019 | Aktuality | 15 komentářů
 

Salihovič dal soupeři facku a tři zápasy si nezahraje

Záložník Sejad Salihovič z Hoffenheimu si v německé lize tři zápasy nezahraje. Disciplinární komise osmadvacetiletého bosenského reprezentanta potrestala za červenou kartu, kterou dostal v sobotním utkání s Freiburgem (3:3) poté, co při oslavě vstřelené branky dal soupeři facku.  
26.08.2013 | Aktuality | 16 komentářů
 

Salihovič se nevzdává, stále věří v Evropskou ligu

Hoffenheimu nevyšel začátek druhé poloviny sezony a hodně si zkomplikoval boj o evropské poháry. Loňský nováček německé nejvyšší soutěže je v tuto chvíli na devátém místě bundesligové tabulky, záložník Sejad Salihovič ale i tak věří v účast v příštím ročníku Evropské ligy...  
12.02.2010 | Aktuality | 15 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.01. Hoffenheim angažoval Salihoviče
Sejad Salihović se vrátil do Hoffenheimu. Bývalá dlouholetá opora vesnického klubu bude tentokrát vypomáhat rezervě TSG ve čtvrté nejvyšší soutěži, přičemž v sestavě má zastoupit dlouhodobě zraněného Andrease Ludwiga. (transfermarkt.de)
04.04.2019 Salihović se rozhodl ukončit kariéru
Konec aktivní hráčské kariéry prostřednictvím svého agenta Tolga Diricana oznámil Sejad Salihović. Bývalý reprezentant Bosny a Hercegoviny nastupoval za Herthu BSC, Hoffenheim nebo Hamburk a celkem v německé nejvyšší soutěži odehrál 186 zápasů s bilancí 47 branek a 37 asistencí. (transfermarkt.de)
15.05.2018 Pět hráčů na odchodu z Hamburku
Hamburk spadl do 2. Bundesligy, což bude mít za následek odchod velkého množství hráčů. Mezi prvními se s Rothosen rozloučila pětice Andreas Hirzel, Dennis Diekmeier, Bjarne Thoelke, Sejad Salihović a Sven Schipplock, kterým nebyly prodlouženy kontrakty. (transfermarkt.de)
08.10.2017 Salihović má zdravotní problémy
Sejad Salihović byl po dvou letech povolán do reprezentace Bosny a Hercegoviny, na trávníku se ovšem neobjeví - záložník Hamburku má zraněnou holeň a vrací se zpět do Německa. (kicker.de)
13.09.2017 Hamburk oficiálně podepsal Salihoviče
Sejad Salihović bude minimálně ve zbytku letošní sezóny nastupovat za Hamburk. Ten se zkušeným záložníkem, jenž byl po odchodu ze St. Gallenu volným hráčem, podepsal smlouvu. (transfermarkt.de)
12.09.2017 Salihović je na zdravotní prohlídce v Hamburku
Sejad Salihović chystá návrat do německé ligy, kde v minulosti hrával za Herthu a Hoffenheim. Bosenský záložník je po odchodu ze švýcarského St. Gallenu volným hráčem a aktuálně pobývá v Hamburku, kde se podrobuje zdravotní prohlídce. (kicker.de)
01.02.2017 Salihović posilou St. Gallenu
St. Gallen oznámil příchod Sejada Salihoviče. Ten byl po listopadovém odchodu z Beijing Renhe byl volným hráčem, ve Švýcarsku se poté domluvil na spolupráci do konce letošní sezóny. (transfermarkt.de)
06.12.2016 Salihović se připravuje s rezervou Hoffenheimu
S rezervním celkem Hoffenheimu, za který dříve nastupoval, se momentálně připravuje Sejad Salihović. Bosenský záložník v listopadu ukončil smlouvu s Beijing Renhe a nyní se chce vrátit do Bundesligy. (transfermarkt.de)
07.07.2016 Salihović na odchodu z Číny
Na odchodu z Beijingu Renhe je Sejad Salihović. Zkušený bosenský záložník má sice kontrakt do konce nadcházejícího roku, ovšem kvůli omezenému počtu cizinců zřejmě odejde již nyní. (transfermarkt.de)
29.12.2015 Frankfurt má zájem o Salihoviče
Sejad Salihović momentálně nastupuje za Guizhou Renhe, zanedlouho by se však mohl vrátit do Německa. Zájem o bývalou dlouholetou oporu Hoffenheimu má Eintracht Frankfurt, kde by 31letý záložník plnil roli náhradníka za Marca Stenderu nebo Alexandera Meiera. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy