Celé jméno:Santiago Cazorla González
Používané jméno:Santi Cazorla
Národnost: Španělsko
Datum narození:13.12.1984
Výška:168 cmVáha:66 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:8
Klub:Villarreal CF (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Villarreal CF (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2019/202043141100100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko76402714100400
Reprezentační kariéra hráče
 

Cazorla pokračuje ve Villarrealu, prodloužil o další rok

Santi Cazorla za sebou má hodně povedený rok a třešničkou na dortu je nová smlouva s Villarrealem. Obě strany měly zájem o prodloužení končící spolupráce a o to snazší byla dohoda, výsledkem je nový jednoletý kontrakt...  
13.06. | Aktuality | 48 komentářů
 

Cazorla je fit a doufá, že bude moci pokračovat v kariéře

Jako fotbalista se od začátku srpna znovu cítí Santi Cazorla. Španělský záložník se dostal z vážných zdravotních problémů a před letošní sezonou si vysloužil smlouvu ve Villarrealu. Kontrakt mu běží do konce června a zřejmě nebude posledním v jeho profesionální kariéře...  
21.03. | Aktuality | 83 komentářů
 

Villarreal oznámil Cazorlův návrat kouzelnickým trikem

Kluby se předhánějí, který z nich originálněji představí novou posilu. Španělský Villarreal fanouškům například oznámil podpis smlouvy se Santim Cazorlou prostřednictvím kouzelnického triku.  
10.08.2018 | Aktuality | 60 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.06. Cazorla pokračuje ve Villarrealu
Santi Cazorla bude rovněž v příští sezoně hrát za Villarreal, zkušený záložník se španělským klubem uzavřel nový jednoletý kontrakt. (sport-express.ru)
10.06. Cazorla zřejmě zůstane ve Villarrealu
Santi Cazorla bude i nadále hrát za Villarreal. Španělský záložník přišel před rokem a nyní mu dobíhá smlouva, vedení pak stojí o prodloužení spolupráce a dle tisku je vše otázkou několika desítek hodin, kontrakt má být podepsán už ve čtvrtek. (marca.com)
10.06. Villarreal doufá v setrvání Cazorly
Santi Cazorla může i nadále hrát za Villarreal, španělský klub má eminentní zájem o prodloužení končící smlouvy. Cazorla přišel do klubu před rokem a dokázal se zotavit po vážných zdravotních problémech, odehrál vynikající sezonu a dokonce se vrátil do španělské reprezentace. (football-espana.net)
18.08.2018 Cazorla nastoupil po dlouhých 668 dnech
Santi Cazorla dnes po dlouhých 668 dnech nastoupil k soutěžnímu zápasu. Španělský záložník měl problémy s achilovkou a hrozil mu konec kariéry, z potíží se ovšem dostal a dnes nastoupil proti Realu Sociedad. Cazorla se v létě vrátil do Villarrealu, který ho získal zdarma po ukončení angažmá v Arsenalu. (marca.com)
18.07.2018 Cazorla nastoupil za Villarreal
Villarreal remizoval v přátelském utkání s Herculesem (1:1), pro Santiho Cazorlu se však jednalo o neobyčejný zápas. Bývalý španělský reprezentant se po vážném zranění Achillovy šlachy objevil na trávníku po téměř dvou letech. "Ještě je přede mnou hodně práce, tohle je pouze první krok. Jsem vděčný lidem, kteří mi dostali až sem," prohlásil Cazorla. (skysports.com)
06.06.2018 Cazorla zahájí přípravu s Villarrealem
Villarreal by mohl posílit Santi Cazorla. Zkušený záložník je po odchodu z Arsenalu volným hráčem a během přípravy se pokusí dostat do kádru "Žluté ponorky", za kterou už dříve úspěšně nastupoval. (villarrealcf.es)
21.05.2018 Cazorla oficiálně odchází z Arsenalu
Arsenal podle očekávání opustí Santi Cazorla. Španělskému záložníkovi, jenž od října 2016 laboroval se zraněnou Achillovou šlachou, nebyla prodloužena končící smlouva. (lequipe.fr)
20.05.2018 Villarreal dá v létě šanci Cazorlovi
Santi Cazorla v minulosti hrával za Villarreal a dres španělského klubu může obléknout ještě jednou - někdejší španělský reprezentační záložník dostane šanci předvést se v průběhu letní přípravy. Cazorla nedostal nový kontrakt v Arsenalu a klíčovým v jeho případě bude zdraví, vinou potíží s achilovkou nehrál už před rok a půl. (lequipe.fr)
05.05.2018 Cazorla si konečně zatrénoval s týmem
Santi Cazorla si po dlouhých osmnácti měsících zatrénoval se spoluhráči z Arsenalu. Španělský záložník, jemuž končí smlouva, má dlouhodobě problémy s achilovkou, s níž za uplynulý rok a půl absolvoval řadu operací. (lequipe.fr)
30.04.2018 Cazorla trénuje v Oviedu
Záložník Arsenalu Santi Cazorla se po dlouhém marodění pomaličku vrací na trávníku. Momentálně trénuje v mateřském Realu Oviedo s rezervním mužstvem. Cazorla nemohl kvůli komplikovanému zranění achilovky hrát dlouhých 18 měsíců. Rád by ale ještě stihl konec této sezóny, po níž mu v Arsenalu vyprší kontrakt. (espn.com, skysports.com)
Další expres zprávy