Celé jméno:Sanjin Prcić
Národnost: Bosna a Hercegovina Francie
Datum narození:20.11.1993
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:8
Klub:Levante UD (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Levante UD (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Bosna a Hercegovina83860000100
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.01. Prcić posílil Štrasburk
Francouzský Racing Štrasburk posílí do konce sezony na hostování Sanjin Prcić. Bosenský obránce se do francouzské ligy, kde už v minulosti hrál za Rennes, vrací ze španělského Levante, kde má smlouvu do léta 2021. (lequipe.fr)
28.01. Štrasburk dolaďuje hostování Prciće
Sanjin Prcić se po půl roce chystá opustit Levante. Bosenský záložník má namířeno do Francie, jeho hostování dojednává Štrasburk. (marca.com)
01.08.2018 Levante dotáhlo přestup Prciće
Sanjin Prcić oficiálně přestoupil z Rennes do Levante, bosenský záložník ve španělském klubu uzavřel tříletý kontrakt. (marca.com)
01.08.2018 Prcić má blízko k přestupu do Levante
Francouzsko-bosenský záložník Sanjin Prcić má blízko k přestupu z Rennes do španělského Levante. S klubem z Valencie se měl dohodnout na tříleté smlouvě s opcí. (lequipe.fr)
20.04.2018 Prcić prý objektem zájmu Valencie
Valencia hledá posily a jednu si údajně vyhlédla ve Francii. Do hledáčku "Netopýrů" se měl dostat záložník Sanjin Prcić, jenž má se Stade Rennes kontrakt jen do konce sezóny, ovšem jedná o jeho prodloužení. (lequipe.fr)
02.11.2017 Prcić bude tři týdny bez fotbalu
Až ve druhé polovině listopadu se do sestavy Rennes vrátí Sanjin Prcić, bosenský záložník má problémy s kotníkem a chybět bude tři týdny. (lequipe.fr)
21.10.2017 Stade Rennes je k dispozici Prčić
Sanjin Prčić se vrací Stade Rennes. Bretaňský klub může uzdraveného středopolaře využít k nadcházejícímu ligovému duelu s Lille. (lequipe.fr)
04.11.2016 Prcić laboruje se zraněným kolenem
Rennes v nedělním utkání s PSG nepomůže Sanjin Prcić, záložníka francouzského celku na trávník nepustí zraněný meniskus. (lequipe.fr)
31.08.2015 Prcić na hostování s opcí do Turína
Sanjin Prcić odchází z Rennes na hostování do Turína, italský klub si zajistil rovněž opci na trvalý přestup 21letého záložníka. (football-italia.net)
26.07.2015 Prcić směřuje z Rennes do Turína
Sanjin Prcić si nevybojoval místo v základní sestavě Rennes a blíží se jeho odchod, v němž mu francouzský klub nebude bránit. 21letý záložník podle posledních zpráv odejde do Turína. (lequipe.fr)
Další expres zprávy