Celé jméno:Ruud van Nistelrooy
Národnost: Nizozemsko
Datum narození:01.07.1976
Výška:188 cmVáha:79 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Nizozemsko21135911100200
Nizozemsko "21"31510000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Van Nistelrooij vyhlíží návrat k fotbalu, chce být trenérem

Ruud van Nistelrooij spojil velkou část svého dosavadního života s fotbalem a toto spojení by mělo pokračovat i nadále. Nizozemský kanonýr sice po loňské sezoně pověsil kopačky na hřebík, hodlá ale napodobit třeba současného asistenta trenéra holandského národního týmu Patricka Kluiverta a stát se koučem...  
15.11.2012 | Aktuality | 18 komentářů
 

Van Nistelrooy se rozhodl ukončit aktivní kariéru

Malaga se stala posledním zaměstnavatelem v aktivní kariéře pro Ruuda van Nistelrooye. Zkušený nizozemský útočník už v průběhu března připustil, že by mohl pověsit kopačky na hřebík a dnes toto rozhodnutí oficiálně potvrdil...  
14.05.2012 | Aktuality | 246 komentářů
 

Van Nistelrooij připustil, že v létě možná ukončí kariéru

Nizozemský útočník Ruud van Nistelrooij by mohl v létě ukončit kariéru. Pětatřicetiletému hráči Málagy skončí po sezoně smlouva a zatím není rozhodnutý, zda bude na nejvyšší úrovni pokračovat.  
20.03.2012 | Aktuality | 106 komentářů
05.05.2016 Trenérské licence pro tři Nizozemce
Z fotbalistů se po skončení aktivních kariér často stávají trenéři a tato změna je populární také v Nizozemsku. V dohledné době se dají očekávat nástupy tří někdejších reprezentantů Oranjes, profesionální licence totiž nyní dostali Jaap Stam, Mark van Bommel a Ruud van Nistelrooy. (sport-express.ru)
21.03.2014 Hiddinkovi má asistovat van Nistelrooy
Guss Hiddink se s největší pravděpodobností stane po mistrovství světa trenérem nizozemské reprezentace a do svého týmu už si údajně i vybral jednoho asistenta. Tím se má stát bývalý kanonýr Ruud van Nistelrooy. (goal.com)
28.02.2013 Inter prý zkusí van Nistelrooije
Ruud van Nistelrooij by mohl obnovit aktivní hráčskou kariéru. Nizozemského útočníka údajně chce přesvědčit Inter, který nadále hledá náhradu za zraněného Milita, poté co zdravotní prohlídka zabránila podpisu Johna Carewa.
08.04.2012 Malaga si prý chce pojistit RvN
Ruud van Nistelrooy by mohl i nadále hrát za Malagu, vedení španělského klubu prý chce nizozemskému útočníkovi nabídnout smlouvu na dalších dvanáct měsíců.
06.04.2012 Van Nistelrooy si na ME nezahraje
Trenér nizozemské reprezentace Bert van Marwijk už přemýšlí o 23 hráčích, které s sebou vezme na evropský šampionát do Polska a na Ukrajinu. Mezi vyvolenými bude chybět útočník Ruud van Nistelrooy, ten se v Malaze trápí a kouč vyloučil, že by ho povolal.
04.04.2012 RVN budoucnost neřeší
Ruud van Nistelrooy má v Málaze smlouvu do konce sezony. Co bude potom, zatím neřeší. "S vedením jsme si chtěli sednout v březnu, já ale na svoji budoucnost skoro zapomněl. Teď není důležitá. Důležité je, abychom v ligové tabulce skončili co nejvýš," prohlásil zkušený útočník.
19.10.2011 Van Nistelrooy slavit nebude
Malagu čeká o víkendu zápas s Realem Madrid a Ruud van Nistelrooy hlásí, že případný gól do sítě Bílého baletu slavit nebude. "Pokud dám gól, nebudu ho slavit," uvedl nizozemský útočník, který hrál v Realu mezi roky 2006 a 2010. "Na góly ale příliš nemyslím, chceme se především dobře připravit," dodal 35letý Van Nistelrooy, jehož Malaga bude chtít napravit poslední vysokou prohru s Levante.
19.10.2011 Van Nistelrooy případně nebude slavit
Ruud van Nistelrooy v minulosti působil v Realu Madrid, nyní hraje za Malagu a právě tyto dva kluby změří síly v dalším kole španělské ligy: "Nebudu slavit, pokud dám gól," slibuje nizozemský útočník.
26.05.2011 Van Nistelrooy míří do Málagy
Ruud van Nistelrooy se po konci smlouvy v Hamburgeru SV pravděpodobně vrátí do Primera División, nizozemský útočník by měl hrát za Málagu. "Vypadá to dobře. Sice jsme se ještě nedohodli, ale náš projekt se mu líbí," řekl sportovní ředitel klubu Antonio Fernandez.
24.04.2011 RvN v hledáčku Sunderlandu
Ruud van Nistelrooij má nového nápadníka. Podle anglických médií bude chtít v létě zkušeného útočníka Hamburku získat Sunderland.
Další expres zprávy