Ronan Le Crom Expres zprávy

27.05.201310:15

Le Cromův debut skončil slzami

Unikátní debut v dresu Paris Saint-Germain zažil Ronan Le Crom. 38letý brankář ve druhé půli vystřídal kolegu Areolu, jenže v brance vydržel jednadvacet minut. Za faul na útočníka Lorientu Gassamu uviděl červenou kartu a rozhodčí nařídil proti PSG penaltu. Le Crom opouštěl hřiště se slzami v očích. Do branky se postavil obránce Sakho a z penalty inkasoval, PSG ale vyhrál 3:1.

13.01.201209:43

Paříž podepsala Le Croma

Ronan Le Crom bude chytat za Paris Saint-Germain, kde podepsal smlouvu do konce sezony. 37letý brankář do léta působil v Nancy, od té doby byl bez angažmá.

26.07.201122:34

Le Crom končí v Nancy

Půlroční angažmá 37letého gólmana Ronana Le Croma v Nancy je u konce, zkušený gólman si nepřipsal jediný soutěžní start a nabídka nové smlouvy mu předložena nebyla.

19.12.201020:45

Le Crom podepsal Nancy

Ronan Le Crom byl po skončení smlouvy v Grenoblu dlouho bez angažmá, zkušený 36letý gólman se ale nakonec ještě obejví na nejvyšší scéně. Kvůli vážnému zranění prvního brankáře Gennara Bracigliana podepsalo odchovance Auxerre na půl roku Nancy.

25.07.200816:54

Le Crom posílil Grenoble

Ronan Le Crom bude i nadále působit ve francouzské Ligue 1, 34letý brankář přestupuje z Racingu Lens do Grenoblu.