14.01.202414:27

Salin se rozhodl obnovit kariéru

Romain Salin loni v září ukončil kariéru, po pár měsících ale své stanovisko nakonec přehodnotil. Devětatřicetiletý francouzský brankář se rozhodl pro obnovení své činnosti, už ovšem nebude působit na nejvyšší úrovni. Jeho příchod oznámil US Fougéres, účastník páté nejvyšší francouzské soutěže. Salin tak zvolil angažmá v regionu, který je spjatý nejen s jeho bohatou kariérou, konkrétně tedy to na Bretaňském poloostrově.

lequipe.fr
02.07.202311:54

Rennes přestalo počítat se Salinem

Romain Salin si bude hledat nové angažmá. Francouzskému brankáři bude za čtyři týdny 39 let a v tuto chvíli přišel o angažmá v Rennes, francouzský klub předčasně ukončil kontrakt platný do června 2024.

lequipe.fr
18.12.202123:59

Salin musel odejít se zraněním

Stade Rennes postoupilo přes Lorient (1:0) do dalšího kola Coupe de France, přišlo však o Romaina Salina. Náhradní gólman bretaňského klubu v prvním poločase střídal se zraněnou nohou.

lequipe.fr
17.12.202120:46

Rennes si pojistilo brankáře Salina

Romain Salin bude i nadále chytat za Rennes, francouzský klub se svým brankářem prodloužil smlouvu do června 2024.

lequipe.fr
04.12.202023:12

Rennes si pojistilo služby Salina

Romain Salin bude i nadále chytat za Rennes, francouzský klub se zkušeným brankářem prodloužil smlouvu do června 2022.

lequipe.fr
24.10.201912:23

Rennes několik týdnů bez Salina

Romain Salin může být až čtyři týdny na marodce Stade Rennes. Zkušený gólman si z ligového utkání s Monacem (2:3) odnesl zraněný lýtkový sval a podrobné vyšetření odhalilo nucenou přestávku v rozmezí deseti dnů až měsíce.

lequipe.fr
22.10.201915:59

Salin na marodce Rennes

Stade Rennes se musí obejít bez gólmana Romaina Salina. Náhradní brankář si z víkendového utkání s Monacem (2:3) odnesl zraněný lýtkový sval, načež bretaňský celek čeká, jestli se do čtvrtečního utkání Evropské ligy s Kluží stihne uzdravit Edouard Mendy.

lequipe.fr
18.06.201923:13

Salin novou akvizicí Stade Rennes

Stade Rennes posílil Romain Salin. Zkušený gólman se do bretaňského celku vydal ze Sportingu Lisabon a ve svém novém působišti uzavřel kontrakt na následující dvě sezóny.

lequipe.fr
16.06.201922:37

Rennes se zajímá o brankáře Salina

Romain Salin není jedničkou mezi tyčemi lisabonského Sportingu a vyloučen aktuálně není jeho návrat do vlasti - o francouzského brankáře se zajímá Rennes, kde by tak mohl nového konkurenta dostat Tomáš Koubek.

getfootballnewsfrance.com
08.10.201812:47

Salin utrpěl otřes mozku

Romain Salin nebude mít dobré vzpomínky na včerejší zápas na půdě Portimonense. Lisabonský Sporting zde prohrál 2:4, francouzský brankář navíc duel nedochytal, při snaze zabránit jednomu z gólů narazil hlavou do tyče a utrpěl otřes mozku.

abola.pt
29.07.201718:16

Sporting ulovil brankáře Salina

Romain Salin se po roce vrací do Portugalska. Zkušeného brankáře Guingampu angažoval lisabonský Sporting, jemuž se rodák z Mayenne upsal na dvě sezóny.

lequipe.fr
26.03.201610:58

Marítimo chce udržet Salina, Rubéna a Dioga

Vedení portugalského Marítima usiluje o prodloužení kontraktů se třemi fotbalisty, nabídky nových smluv mají brankář Romain Salin, obránce Rúben Ferreira a záložník João Diogo.