ZMGGPVGOGŽKŽČČK
1. Fotbalová liga 2018/20191513452000300
Kariéra hráče

Bod po remíze s Jabloncem považoval zlínský Matejov za zlatý

Slovenský záložník Róbert Matejov označil dnešní remízu 1:1 ve 3. ligovém kole s Jabloncem za zlatou. Fotbalisté Zlína totiž vydřeli bod až gólem Jeana-Davida Beauguela v poslední minutě a stejně jako v prvním utkání sezony dokázali zvrátit nepříznivý stav. Před dvěma týdny pod vedením nového trenéra Michala Bílka otočili doma proti Mladé Boleslavi z 0:2 na 3:2.
04.08. | Aktuality | 26 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
27.07.2017 Zlín si pojistil záložníka Matejova
Róbert Matejov stráví i další část kariéry ve Zlíně, slovenský obránce se dohodl na prodloužení smlouvy do konce kalendářního roku 2019. (fcfastavzlin.cz)
27.02.2017 Zlínu budou chybět Matejov a Hnaníček
Zlínským hráčům budou v příštím kole první ligy chybět Róbert Matejov a Josef Hnaníček, kteří dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na královéhradeckou dvojici Tomáš Malinský, Pavel Černý, příbramského Jana Rezka a Vlastimila Daníčka ze Slovácka. (ČTK)
11.04.2016 Plzni bude chybět potrestaný Hubník
Plzni bude v příštím ligovém kole chybět stoper Roman Hubník, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně, znamenající distanc na jedno utkání. Stejný trest čeká také Jasmina Ščuka z Mladé Boleslavi a teplického Zuraba Ciskaridzeho, jenž navíc bude pykat také za vyloučení. Ve 24. kole museli předčasně ze hřiště i olomoucký brankář Miloš Buchta a zlínský Róbert Matejov. (ČTK)