Celé jméno:Philipp Wollscheid
Národnost: Německo
Datum narození:06.03.1989
Výška:194 cmVáha:84 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo2460000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Wolfsburg posiluje, přivedl na hostování obránce Wollscheida

Philipp Wollscheid se vrací do Německa. Dvojnásobný reprezentant Nationalelf zamířil ze Stoke City na hostování do Wolfsburgu, jenž má rovněž předkupní opci...  
31.08.2016 | Aktuality | 45 komentářů
 

Wollscheid přestupuje do Stoke City

Philipp Wollscheid končí své působení v Leverkusen a natrvalo přestupuje do Stoke City. Zde německý stoper ve druhé polovině letošní sezóny úspěšně hostoval, nyní se dohodl na tříleté smlouvě...  
21.05.2015 | Aktuality | 38 komentářů
 

Umím si představit setrvání ve Stoke City, řekl Wollscheid

Philipp Wollscheid v zimě odešel z Leverkusenu na hostování do Stoke City, kde konečně začal vcelku pravidelně nastupovat. Po sezóně by se však měl vrátit do Bayeru, sám urostlý stoper si ale dokáže představit setrvání...  
14.04.2015 | Aktuality | 831 komentářů
06.01.2018 Wollscheid končí angažmá v FC Metz
Philipp Wollscheid za FC Metz letos neodehrál ani minutu a na tom se již nic nezmění, francouzský klub s německým obráncem ukončil smlouvu. (lequipe.fr)
20.10.2017 Métám se vrací Rivierez a Wollscheid
Jonathan Rivierez a Philipp Wollscheid jsou k dispozici Métám pro zítřejší ligové klání s Dijonem. Prvně jmenovaný se vrací po svalovém zranění, zatímco německý obránce vyléčil nemoc. (lequipe.fr)
31.08.2017 Wollscheid na tři roky do FC Metz
Philipp Wollscheid odešel ze Stoke City a nově bude hrát francouzskou ligu. Německý obránce přestoupil do FC Metz, s nímž podepsal tříletý kontrakt. (transfermarkt.de)
17.06.2017 Wollscheid putuje zpět do Stoke City
Philipp Wollscheid se vrací z Wolfsburgu do Stoke City. Německý obránce ve VfL letos hostoval a vedení bundesligového klubu se rozhodlo nevyužít opci na trvalý přestup. (kicker.de)
19.12.2016 Wollscheid vyřazen z týmu Wolfsburgu
Philipp Wollscheid letos hostuje ze Stoke City ve Wolfsburgu a je možné, že za tento klub si již nekopne. Německý obránce měl minulý týden kontroverzi s jedním z členů trenérského týmu a na oplátku byl vyřazen z prvního týmu. Aktuálně se tak připravuje individuálně. (kicker.de)
15.04.2016 Gladbach si vyhlédl Wollscheida
Philipp Wollscheid by se mohl po sezóně vrátit zpátky do Německa. Podle informací deníku Kicker má o bývalého obránce Leverkusenu nebo Norimberku, jenž momentálně obléká dres Stoke City, zájem Borussia Mönchengladbach. (transfermarkt.de)
03.02.2016 Wollscheid má problémy s lýtkem
Na výsledky podrobného vyšetření čeká Philipp Wollscheid, obránce Stoke City si ze včerejšího utkání na půdě Manchesteru United odnesl zraněné lýtko. (clubcall.com)
27.11.2015 Wollscheidův zítřejší start nejistý
Philipp Wollscheid možná přijde o zápas anglické ligy proti Sunderlandu. Obránce Stoke City má problémy s kyčlí a čeká ho poslední vyšetření, které rozhodne o jeho případném startu. (sports.yahoo.com)
07.01.2015 Wollscheid bude hostovat ve Stoke City
Philipp Wollscheid podle očekávání po půlroce znovu mění dres. Kmenový hráč Leverkusenu byl na podzim zapůjčen do Mainzu, připsal si však na své konto pouhých pět startů, druhou polovinu letošního ročníku tak Wollscheid stráví pro změnu ve Stoke City. (sport1.de)
05.01.2015 Wollscheid míří na hostování do Stoke
Philipp Wollscheid od léta hostoval z Leverkusenu v Mainzu, na druhou polovinu sezóny se ale přesune do Premier League. Na hostování pětadvacetiletého obránce se s Bayerem dohodlo Stoke City, jak prozradil manažer Mark Hughes. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy