Celé jméno:Petr Vašek
Národnost: Česko
Datum narození:09.04.1979
Výška:191 cmVáha:85 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:0
Klub:FK Ústí nad Labem (CZE)
Aktuální statistiky v klubu FK Ústí nad Labem (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Zkušený brankář Vašek v Ostravě předčasně skončil

Osmatřicetiletý brankář Petr Vašek v Ostravě dochytal. Vedení Baníku a zkušený gólman, který měl na Bazalech smlouvu do konce sezony, se dnes dohodli na jejím předčasném ukončení. Klub to oznámil na oficiálním webu.  
01.11.2017 | Aktuality | 188 komentářů
 

Ostravský gólman Vašek už po srážce s Fillem začal trénovat

Brankář Ostravy Petr Vašek se tři dny po srážce s teplickým hráčem Martinem Fillem v ligovém utkání vrátil k lehkému tréninku. Osmatřicetiletý gólman Baníku vyvázl z tvrdého střetu se zablokovanou krční a hrudní páteří a naraženinami.  
22.08.2017 | Aktuality | 42 komentářů
 

Brankář Ostravy Vašek vyvázl ze srážky bez vážného zranění

Bez vážnějších následků vyvázl ostravský fotbalový gólman Petr Vašek z tvrdé srážky s teplickým Martinem Fillem. Osmatřicetiletý brankář, který byl ve 40. minutě převezen přímo z trávníku do nemocnice, má jen zablokovanou krční a hrudní páteř.  
19.08.2017 | Aktuality | 43 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.11.2017 Brankář Vašek v Ostravě předčasně skončil
Osmatřicetiletý brankář Petr Vašek v Ostravě dochytal. Vedení Baníku a zkušený gólman, který měl na Bazalech smlouvu do konce sezony, se dnes dohodli na jejím předčasném ukončení. Klub to oznámil na oficiálním webu. (ČTK)
11.11.2010 Vašek v Sibiru prodloužil
Český brankář Petr Vašek si za výborné výkony v dresu Novosibirsku vysloužil novou smlouvu, její délka je na dva roky. V současné době Vašek léčí zraněné koleno a do konce sezony je mimo hru.
11.11.2010 Vaškovi skončila sezóna
Pro brankáře Petra Vaška sezona v ruské lize předčasně skončila kvůli zranění kolena, s nímž musí na operaci. Gólman Sibiru Novosibirsk se zranil na konci října v utkání s Dynamem Moskva. Svému mužstvu chyběl už v neděli, kdy poslední tým tabulky prohrál 2:5 s Petrohradem, který míří k titulu. Lékaři původně mysleli, že Vaškovi pomůže konzervativní léčba, ale nakonec ho poslali na operaci. Zákrok podstoupí v pondělí v Německu.
05.08.2010 Vašek posilou Novosibirsku
Brankář Petr Vašek se stal posilou posledního týmu ruské ligy Sibiru Novosibirsk. Jednatřicetiletý gólman, jenž naposledy působil ve Slovácku, podepsal s klubem smlouvu do konce sezony s opcí na další dva roky. Podle ruského listu Sport Express by měl Vašek nastoupit už v nedělním utkání se Saturnem, za který chytá Antonín Kinský.
26.12.2009 Vaška chce zkusit Novosibirsk
Nováček ruské ligy Sibir Novosibirsk pozval na zkoušku brankáře Petra Vaška ze Slovácka, píše Sport Expres. V Novosibirsku působí další Češi Tomáš Vychodil a Martin Horák.
10.11.2008 Vaška na poslední chvíli nahradil Buček
Baník Ostrava nastoupil k dnešnímu utkání v Mladé Boleslavi bez brankáře Petra Vaška. Ten má zdravotní problémy a v sestavě ho na poslední chvíli nahradil Antonín Buček.
Další expres zprávy