Celé jméno:Pavol Jurčo
Národnost: Slovensko
Datum narození:12.02.1986
Výška:187 cmVáha:81 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
 

Jurčo se už těší na první start za Žilinu

Čerstvo 28-ročný Pavol Jurčo oslávil narodeniny zmenou dresu. Kontrakt do tohtoročného leta s opciou na 2 roky - takto znie dohoda medzi kanonierom, ktorý sa na jeseň v slovenskej lige zviditeľnil v drese Dukly Banskej Bystrice vsietením ôsmich gólov, a klubom MŠK Žilina. Práve za šošonov teraz bude chcieť podávať podobné výkony...  
15.02.2014 | Aktuality | žádný komentář
28.02.2015 Dunajské Streda se odejde bez Jurča
Pavol Jurčo musí na nějaký čas zapomenout na fotbal. Útočník Dunajské Stredy si na tréninku poranil koleno a minimálně tři týdny bude svému zaměstnavateli chybět. (profutbal.sk)
10.02.2014 Jurčo nakonec posílil Žilinu
Pavol Jurčo nakonec přece jen odešel ze Zemplínu Michalovce. Sedmadvacetiletý útočník, který byl dlouho blízko přestupu do Ružomberoku, se stal posilou Žiliny. (profutbal.sk)
06.02.2014 Jurčo do Ružomberoku nepřestoupí
Pavol Jurčo se nestane posilou Ružomberoku. Sedmadvacetiletý útočník, který na podzim hostoval z druholigových Michalovců v Bánské Bystrici, sice již s MFK trénoval, kluby se ale na jeho přestupu nedohodly. (profutbal.sk)
17.01.2014 Ružomberok jedná o příchodu Jurča
Pavol Jurčo zřejmě znovu opustí Zemplín Michalovce. Slovenský útočník na podzim hostoval v Banské Bystrici, nyní o jeho příchodu jedná Ružomberok. (profutbal.sk)
03.07.2013 Jurčo hostuje v Banské Bystrici
Pavol Jurčo opouští Zemplín Michalovce a může se těšit na slovenskou nejvyšší soutěž, 27letý útočník bude půl roku hostovat v Banské Bystrici.
25.06.2013 Božok a Jurčo na testech u prvoligistů
Zemplín Michalovce by mohli opustit dva hráči. Záložník Miroslav Božok je na zkoušce v Ružomberoku, útočníka Pavola Jurča testuje Banská Bystrica.
31.01.2012 Žižkovu pomůže Slovák Jurčo
Fotbalisty Žižkova posílí Slovák Pavol Jurčo. Pětadvacetiletý útočník přichází pod televizní věž jako volný hráč po skončení smlouvy v MFK Košice a poslednímu týmu tabulky by měl pomoci vylepšit ofenzivu, kterou má Viktoria nejhorší v celé lize.
31.01.2012 Jurčo a Sloboda trénují se Žižkovem
Na soustředění na Kypr odletěli s Viktorií Žižkov i dva slovenští hráči, kteří by si v pražském celku rádi vybojovali smlouvu. Jedná se o Pavla Jurča a Antona Slobodu, kteří naposledy působili v Košicích, respektive Ružomberoku.
13.01.2011 Jurčo si na jaře nezahraje
Košicím bude v jarní části sezony chybět Pavol Jurčo, útočník slovenského klubu má vážně poraněné koleno.
Další expres zprávy