12.09.201318:59

Hašek hostuje v Českých Budějovicích

Dukla Praha v posledních dnech získala hned několik zajímavých posil a někdo tak musel z kola ven. Kabinu opouští Pavel Hašek, 30letý záložník stráví zbytek sezony na hostování v Českých Budějovicích.

18.08.201210:35

Hašek zase nerozhodl a litoval

Třikrát v sezoně poslal Duklu Praha do vedení, ale ani jednou z toho nebylo vítězství. Fotbalového obránce Pavla Haška mrzelo, že jeho výstavní gólová střela v páteční předehrávce 4. kola první ligy se Slováckem stačila pouze na domácí remízu 2:2. Mužstvo z Julisky přitom vedlo po poločase o dvě branky. "Jsme obrovsky zklamaní. Je to škoda, protože prakticky deset minut jsme nehráli a dostali dva góly," řekl Hašek po zápase novinářům.

17.09.200917:38

Hašek z Teplic do Dulky

Záložník Pavel Hašek přestoupil z Teplic do druholigové Dukly Praha. Šestadvacetiletý syn předsedy fotbalového svazu Ivana Haška se v týmu současného lídra první ligy nikdy pořádně neprosadil a dnes podepsal na Julisce smlouvu na dva roky s opcí. Haškův odchod je první ze změn v kádru, které avizoval teplický ředitel František Hrdlička po vyřazení v 4. předkole Evropské ligy.

17.01.200921:26

Hašek se vrátil do Teplic

S fotbalisty Teplic se v současné době připravuje Pavel Hašek, českému záložníkovi předčasně skončilo hostování v Artmedii Petržalka.

23.07.200816:14

Hašek na hostování do Artmedie

Pavel Hašek strávil druhou část uplynulé sezony na hostování v Bohemians 1905 a ani na začátku nového soutěžního ročníku se neprosadí do kádru Teplic. 25letý záložník odchází na roční hostování do slovenské Artmedie.