Patrik Ježek Expres zprávy

11.05.201317:57

Ježkova premiérová trefa v sezoně

Patrik Ježek dal dnes svůj první gól v letošní sezoně, záložník rakouské Admiry přispěl jednou trefou k výhře 3:0 nad Sturmem Graz.

27.10.201220:40

Jun a Ježek připravili po jedné trefě

V Rakousku proti sobě dnes nastoupily Admira a Austria Vídeň a po divoké přestřelce se zrodil výsledek 4:6. V domácím týmu připravil jednu branku záložník Patrik Ježek, prsty v jedné brance vítězů pak měl útočník Tomáš Jun.

26.07.201222:17

Ježek pojistil vedení Admiry

Admira dnes v rámci odvety druhého předkola Evropské ligy hostí litevský Žalgiris a v 51. minutě vede 4:1. Dvěma góly se na tom podílel český záložník Patrik Ježek.

13.05.201222:11

Ježek zůstává v Admiře

Patrik Ježek bude i v následující sezóně hrát za Admiru, pětatřicetiletý český záložník se s rakouským klubem dohodl na prodloužení kontraktu do června 2013.

11.12.201116:19

Ježek otevřel skóre

Patrik Ježek si na své konto připsal už sedmou branku v letošní sezoně, český záložník ve službách rakouské Admiry v 15. minutě otevřel skóre utkání na půdě Salcburku.

22.10.201121:38

Ježek pomohl dvěma góly

Český fotbalista Patrik Ježek pomohl dvěma brankami Admiře Trenkwalder k vítězství 3:2 nad Wackerem Innsbruck. Dvě gólové přihrávky zaznamenal jeho spoluhráč Martin Zeman. Svému týmu zajistili, že i po dvanáctém kole zůstane v čele rakouské ligy.

01.10.201120:25

Ježek zařídil výhru Admiry

Český záložník Patrik Ježek zařídil dnešní výhru Admiry nad Rapidem Vídeň 4:3. V 54. minutě zvyšoval na 2:0, tři minuty před koncem pak proměnil penaltou a stanovil tak konečný výsledek.

30.07.201121:04

Ordoš a Ježek se znovu trefili

Ve třetím kole rakouské ligy vstřelili gól čeští ofenzivní hráči Patrik Ježek a Michal Ordoš, kteří shodně pomohli přesnými hlavičkami Admiře, respektive Kapfenbergu k domácím vítězstvím 3:0. Oba skórovali také před týdnem a se dvěma brankami ještě s dalšími dvěma fotbalisty vedou neúplnou tabulku střelců soutěže.

23.07.201121:31

Ordoš a Ježek v Rakousku skórovali

Výraznou českou stopu neslo dnešní střetnutí rakouské ligy mezi Admirou Wacker Mödling a Kapfenbergem. Za domácí Admiru otevřel skóre z penalty záložník Patrik Ježek, za hosty v druhé minutě nastavení vyrovnala nová posila Michal Ordoš.

20.05.201122:28

Ježek rozhodl o výhře Admiry

Patrik Ježek rozhodl o výhře Admiry nad Austrií Lustenau 5:3, když dal na začátku nastavení vítěznou branku. Jeho zaměstnavatel tak má nakročeno do rakouské nejvyšší soutěže, v posledním kole mu stačí uhrát na půdě předposledního týmu tabulky First Vienna bod.

06.05.201120:55

Ježek zaznamenal hattrick

Admira dnes porazila FC Gratkorn vysoko 7:3 a velký podíl na tom měl český záložník Patrik Ježek, který zaznamenal hattrick. Jeho tým se tak posunul na první místo tabulky druhé nejvyšší rakouské soutěže.

26.11.201022:34

Ježek přispěl gólem k výhře

Admira dnes porazila Sankt Pölten a posunula se na první místo druhé nejvyšší rakouské soutěže, na čemž má podíl i Patrik Ježek - český záložník dal krátce po změně stran třetí gól svého týmu, který nakonec vyhrál 5:1.

10.09.201022:29

Ježkův gól na výhru nestačil

Patrik Ježek se ve druhé nejvyšší rakouské soutěži zapsal mezi střelce, když ve druhé půli proměnil na půdě Altachu penaltu a poslal svůj tým do vedení 3:2. Na výhru Admiry to ale nakonec nestačilo, zápas skončil remízou 3:3.