Stuttgart má podle serveru TMW zájem o Ondřeje Čelůstku. Ten letos hostuje z Trabzonsporu v Sunderlandu, kde ale v posledních týdnech vypadl ze sestavy.

transfermarketweb.com
27.11.201120:00

Čelůstka vyloučen

Trabzonspor dnes prohrál doma s Besiktasem 0:1 a smutným hrdinou utkání se stal Ondřej Čelůstka. Český obránce v 77. minutě zavinil penaltu, byl vyloučen a z následného pokutového kopu dal Quaresma jedinou branku zápasu.

14.10.201120:58

Čelůstka přispěl k výhře

Ondřej Čelůstka přispěl k dnešní výhře Trabzonsporu 3:2 nad Ankaragücü, český obránce v 66. minutě vyrovnával na 2:2.

14.09.201122:22

Čelůstka se trefil do sítě Interu

Klíčový gól vstřelil v 76. minutě jednoho ze zahajovacích utkání Ligy mistrů Čech Ondřej Čelůstka. Svůj Trabzonspor totiž poslal do senzačního vedení na půdě vysoce favorizovaného Interu Milán. Do utkání již nakoukli i tři Slováci - od začátku hraje Marek Čech a v průběhu druhého poločasu střídali Sapara s Vittekem.

30.06.201123:43

Čelůstka prý míří do Trabzonsporu

Ondřej Čelůstka se zřejmě rozloučí se Slavií. Mladý český obránce má namířeno do tureckého Trabzonsporu, kde se údajně již dohodl na smlouvě.

28.03.201008:04

Čelůstkův debut v dresu Palerma

Ondřej Čelůstka si včera poprvé od příchodu ze Slavie zahrál v soutěžním zápase za Palermo. Český obránce naskočil na posledních patnáct minut duelu s Boloňou, který jeho klub vyhrál 3:1 a udržel se na čtvrté příčce tabulky.

01.02.201017:47

Čelůstka nakonec přeci jen odchází

Vše je nakonec ještě jinak a obránce Ondřej Čelůstka odchází ze Slavie na hostování do konce sezony do Palerma. Italský klub může využít následnou opci na přestup a podepsat s dvacetiletým hráčem smlouvu na čtyři roky. ČTK to dnes řekli fotbalistův manažer Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest a mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

31.01.201013:33

Slavia Čelůstku nepustila

Podle informací, které zveřejnil deník Sport, nepřistoupila Slavia na nabídku italského Palerma, a tak se můžeme těšit na obranářské umění Ondřeje Čelůstky i v jarních kolech.

23.06.200909:33

Slavii ještě chybí dohoda s Čelůstkou

Vedení druholigových fotbalistů Zlína se domluvilo se Slavií Praha na přestupu dvacetiletého obránce Ondřeje Čelůstky, který již v pondělí podstoupil v Praze zdravotní a fyzické testy. Přestup ale ještě není hotov, neboť podle internetových stránek zlínského klubu se hráčův agent Pavel Zíka zatím se Slavií nedohodl na podmínkách kontraktu pro fotbalistu. "Čelůstka dostal naše svolení, aby trénoval se Slavií. Pokud ale nedojde do středy k dohodě Slavie s hráčským agentem, budeme pravděpodobně nuceni požádat, aby se vrátil zpět do Zlína a zapojil se přípravy s naším mužstvem," uvedl předseda představenstva Tescomy Zlín Ladislav Valášek.