Celé jméno:Oleh Husjev
Národnost: Ukrajina
Datum narození:25.04.1983
Výška:179 cmVáha:74 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ukrajina5434347200300
Reprezentační kariéra hráče
 

Duchapřítomný Kankava zachránil kapitána Dynama Kyjev

Kapitánovi Dynama Kyjev Olehu Husjevovi zachránil v nedělním zápase život soupeř. Když se ukrajinský reprezentant srazil ve 22. minutě s brankářem Dněpropetrovsku Denisem Bojkem a zůstal bezvládně ležet, okamžitě k němu přiskočil Gruzínec Džaba Kankava a začal mu uvolňovat zapadnutý jazyk.  
31.03.2014 | Aktuality | 77 komentářů
13.06.2017 Husjev se vrací do Dynama Kyjev
Dynamo Kyjev posílí starý známý Oleh Husjev. Ten se do ukrajinského klubu vrací po půl roce, kdy byl volným hráčem, nenašel si však jiné angažmá. (lequipe.fr)
17.12.2016 Husjev prý chystá odchod z Dynama
Z kabiny Dynama Kyjev v lednu dost možná odejde Oleh Husjev. Zkušený záložník v létě podepisoval nový jednoletý kontrakt, v ukrajinském klubu ale nehraje a podle médií v zimě odejde. (sport-express.ru)
26.06.2016 Dynamo Kyjev si pojistilo Husjeva
Oleh Husjev stráví i další část kariéry v Dynamu Kyjev, 33letý záložník se s ukrajinským mistrem dohodl na nové jednoleté smlouvě. (lequipe.fr)
11.01.2016 Husjev i nadále za Dynamo Kyjev
Oleh Husjev bude ve své kariéře pokračovat v Dynamu Kyjev, ukrajinský klub se se svým záložníkem dohodl na prodloužení kontraktu. (sport-express.ru)
10.04.2014 Husjev včera znovu trénoval
Oleh Husjev se včera znovu zapojil do plného tréninku. Záložník a kapitán Dynama Kyjev nedohrál nedávný souboj s Dněpropetrovskem poté, co ho kolenem do hlavy zasáhl brankář soupeře. Husjev přišel o několik zubů, utrpěl otřes mozku, frakturu čelisti a měl zapadlý jazyk, který mu duchapřítomně rychle vytáhl obránce Dněpru Džaba Kankava. (sport-express.ru)
01.04.2014 Husjev by měl příští týden začít trénovat
Do deseti dnů by se měl znovu zapojit do tréninku Oleh Husjev. Záložník a kapitán Dynama Kyjev nedohrál souboj s Dněpropetrovskem poté, co ho kolenem do hlavy zasáhl brankář soupeře. Husjev přišel o několik zubů, utrpěl otřes mozku, frakturu čelisti a měl zapadlý jazyk, který mu duchapřítomně rychle vytáhl obránce Dněpru Džaba Kankava. (sport-express.ru)
30.03.2014 Husjev musel do nemocnice
Hodně rychle skončil dnešní zápas s Dněprem pro Oleha Husjeva. Záložník Dynama Kyjev se srazil s brankářem soupeře a následně zamířil do nemocnice, důvodem jsou otřes mozku, zlomená čelist a ztráta několika zubů. (sport-express.ru)
18.12.2013 V Dynamu Kyjev v prosinci nejlepší Husjev
Záložník Oleh Husjev byl zvolen nejlepším hráčem Dynama Kyjev za měsíc prosinec. Ukrajinský klub se posunul na druhé místo ligové tabulky a nakonec postoupil do další fáze Evropské ligy, když v posledním zápase skupiny porazil Rapid Vídeň, Husjev k výhře 3:1 přispěl jednou trefou. (sport-express.ru)
11.01.2013 Husjev prodloužil smlouvu
Dynamo Kyjev bude dál sázet na Oleha Husjeva. Sedmadvacetiletý záložník prodloužil smlouvu do konce roku 2015.
12.12.2012 Odejde Husjev do Janova?
Janov hledá cestu ze současné krize a pomoci mu k tomu mají posily. Jednou z nich se prý může stát záložník Dynama Kyjev Oleh Husjev, o něhož je údajně v CFC zájem.
Další expres zprávy