Celé jméno:Nuri Şahin
Národnost: Turecko
Datum narození:05.09.1988
Výška:179 cmVáha:65 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Turecko4223951000200
Turecko "17"53851000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Şahin ukončil aktivní kariéru a bude se soustředit jen na trénování

Jenom hodně krátce byl Nuri Şahin hrajícím trenérem tureckého Antalyasporu. Třiatřicetiletý záložník dostal jednu funkci navíc před týdnem a půl a nakonec se rozhodl, že bude lepší koncentrovat se výhradně na trénování, proto nyní pověsil kopačky na hřebík...  
16.10. | Aktuality | 4 komentáře
 

Záložník Şahin bude hrajícím trenérem Antalyasporu

Antalyaspor se pohybuje ve druhé polovině tabulky turecké nejvyšší soutěže, vedení není spokojeno a v průběhu reprezentační pauzy vyměnilo trenéra. V pondělí byl propuštěn Ersun Yanal a jeho povinnosti převezme záložník Nuri Şahin, ten přijal funkci hrajícího kormidelníka...  
06.10. | Aktuality | 13 komentářů
 

Werder ulovil zajímavou posilu - Şahina z Dortmundu

Těsně před koncem přestupového období získal Werder Brémy zvučnou posilu. Novým spoluhráčem českých brankářů Jiřího Pavlenky a Jaroslava Drobného a obránce Theodora Gebre Selassieho se stal záložník Nuri Şahin, který přestoupil z Borussie Dortmund. Německý rodák, který reprezentoval Turecko, podepsal smlouvu na dva roky.  
31.08.2018 | Aktuality | 13 komentářů
16.10. Şahin ukončil aktivní kariéru
Nuri Şahin trochu pozměnil plány a nakonec pověsil kopačky na hřebík. Někdejší záložník Dortmundu nebo Realu Madrid v srpnu 2020 posílil turecký Antalyaspor a před několika týdny byl jmenován hrajícím trenérem, nakonec se ale bude koncentrovat výhradně na povinnosti spojené s vedením mužstva. (transfermarkt.de)
06.10. Antalyaspor povede Şahin
Nuri Şahin bude v Antalyasporu kromě hráče vykonávat i pozici trenéra. Třiatřicetiletý záložník ve funkci nahradil Ersuna Yanala. (kicker.de)
19.08.2020 Şahin podepsal s Antalyasporem
Jednatřicetiletý záložník Nuri Şahin si našel po konci smlouvy v německém Werderu Brémy nový klub. Na dvouleté smlouvě se domluvil s tureckým Antalyasporem. (transfermarkt.de)
02.06.2020 Fenerbahçe se zajímá o Şahina
Nuri Şahin má ve Werderu smlouvu jen do konce sezony, podpis nové není příliš pravděpodobný a média začínají spekulovat o tom, kam turecký záložník zamíří. 31letý fotbalista by se mohl vrátit do vlasti, zájem o něho má Fenerbahçe. (transfermarketweb.com)
24.05.2020 Brémy zřejmě opustí Şahin
Nuri Şahin s velkou pravděpodobností po sezóně opustí Werder Brémy. Jednatřicetiletému záložníkovi vyprší kontrakt a trenér Florian Kohfeldt s ním nepočítá, což dokazuje skutečnost, že ho ani nenominoval k poslednímu utkání ve Freiburgu (1:0). (kicker.de)
30.04.2020 Şahin zřejmě opustí Brémy
Werder Brémy nejspíše opustí Nuri Şahin. Jednatřicetiletý záložník během sezóny vypadl ze sestavy a vzhledem k tomu, že patří mezi nejlépe placené hráče SVW, nemá velkou šanci na prodloužení končící smlouvy. (kicker.de)
15.10.2019 Brémy budou jednat se Şahinem
Nuri Şahin má s Werderem Brémy kontrakt jenom do konce sezóny, úspěšná spolupráce by ale mohla pokračovat i nadále. Obě strany se chystají na jednání o jejím prodloužení. (transfermarkt.de)
03.08.2019 O Şahina se zajímá Fiorentina
Turecký záložník Nuri Şahin, který momentálně působí ve Werderu Brémy, by mohl hrát v Itálii. Podle tamního listu La Nazione se o něj živě zajímá Fiorentina. (transfermarketweb.com)
09.03.2019 Şahin nehrál kvůli žaludečním problémům
Žaludeční potíže vystavily stopku Nurimu Şahinovi. Turecký záložník proto musel vynechat včerejší ligový duel se Schalke. (kicker.de)
31.08.2018 Şahin oficiálně přestoupil do Werderu
Werder Brémy ohlásil příchod Nuriho Şahina. Turecký reprezentant se na Weserstadion stěhuje z Borussie Dortmund a ve svém novém působišti uzavřel kontrakt do roku 2020. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy