Celé jméno:Nicolas Douchez
Národnost: Francie
Datum narození:22.04.1980
Výška:183 cmVáha:77 kg
Pozice:brankář
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
 

Douchez podepíše smlouvu s Paříží

Nicolas Douchez v létě zamíří z Rennes do Paris Saint-Germain. 31letý brankář vedení svého současného klubu sdělil, že neprodlouží končící smlouvu a nový kontrakt podepíše v Paříži. Rennes za něho nedostane žádné odstupné.  
02.05.2011 | Aktuality | 82 komentářů
21.07.2018 Douchez novou akvizicí Red Staru
Red Star posílil Nicolas Douchez. Ostřílený gólman se do druholigového francouzského klubu vydává po ukončení spolupráce s Racingem Lens, detaily ani jedna ze stran neupřesnila. (lequipe.fr)
15.11.2017 RC Lens se do tréninku vrátí Douchez
Nicolas Douchez se přesně za týden vrátí do přípravy Racingu Lens. Zkušený brankář byl po napadení své přítelkyně vzat do vazby, načež ho druholigový francouzský klub od 2. do 21. listopadu suspendoval, bývalý gólman Toulouse nebo Paris Saint-Germain se navíc musí vzdát týdenního platu. (lequipe.fr)
27.10.2017 Douchez byl propuštěný z vazby
Propuštěn z vazby, kde byl po obvinění z domácího násilí, byl Nicolas Douchez. Zkušený brankář druholigového francouzského Racingu Lens se nyní bude zpovídat z fyzického napadení své 27leté přítelkyně, která celý incident předala policii. (lequipe.fr)
26.10.2017 Brankář Douchez byl vzat do vazby
Racing Lens se bude muset nějaký čas zřejmě obejít bez brankáře Nicolase Doucheze. Sedmatřicetiletý brankář je údajně od dnešního rána ve vazbě, kam ho policie umístila po zatčení za domácí násilí, kterého se velmi nevybíravým způsobem dopustil na své přítelkyni. (lequipe.fr)
08.07.2016 Douchez se na tři roky upsal Lens
Racing Lens získal brankáře Nicolase Doucheze. Zkušený gólman do druholigového francouzského celku přichází jakožto volný hráč z Paris Saint-Germain, načež se dohodl na tříleté spolupráci. (lequipe.fr)
15.05.2016 Maxwell a Douchez mohou zůstat v PSG
Brankář Nicolas Douchez a obránce Maxwell možná budou i nadále hrát za PSG. Oběma zkušeným fotbalistům sice končí smlouvy, vedení ale začalo jednat o jejich případném prodloužení. (lequipe.fr)
01.03.2016 PSG bez nemocného Doucheze
PSG bude ve čtvrtfinále Francouzského poháru proti Saint-Étienne chybět Nicolas Douchez, náhradní brankář pařížského celku je nemocný. (lequipe.fr)
16.12.2015 Douchez se vrátil do nominace PSG
Paris Saint-Étienne čeká utkání Coupe de la Ligue se Saint-Étienne, ve kterém bude domácí ekipě k dispozici i Nicolas Douchez. Ten sice před startem letošní sezóny prodloužil kontrakt, nepřipsal si však na své konto ani jednu jedinou minutu. (lequipe.fr)
21.11.2015 Douchez v zimě do Toulouse?
Nicolas Douchez je v PSG pouze brankářskou trojkou a v zimě by mohl odejít. Zájem o jeho služby má Toulouse, které podle deníku L’Équipe už gólmana kontaktovalo. (lequipe.fr)
31.08.2015 Douchez se rozhodl pro setrvání v PSG
Brankář Nicolas Douchez bude i letos náhradníkem v PSG. O zkušeného gólmana mělo zájem například Nice, Douchez se ale nakonec rozhodl pro setrvání v Paříži. (lequipe.fr)
Další expres zprávy