Celé jméno:Nicklas Pedersen
Národnost: Dánsko
Datum narození:10.10.1987
Výška:187 cmVáha:76 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Dánsko136161000100
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
14.05. Pedersen je nucen ukončit kariéru
Nicklas Pedersen musel předčasně ukončit aktivní kariéru. Dánský útočník hrával za Groningen, Oostente, Gent nebo Mechelen a loni v srpnu zamířil zdarma do nizozemského Emmenu. Osudným se mu stalo zraněné koleno, s tím marodí od února a problém je natolik vážný, že mu nedovolí vrátit se na nejvyšší úroveň. (vi.nl)
06.02. Pedersen si nezahraje několik měsíců
Emmenu bude v boji o záchranu v nizozemské nejvyšší soutěži hodně dlouho chybět Nicklas Pedersen, dánský útočník si poranil koleno a podrobné vyšetření nepřineslo dobré zprávy, jeho absence se bude pohybovat v řádu měsíců. (vi.nl)
06.02. Pedersen má problémy s kolenem
Emmenu bude minimálně několik dní chybět Nicklas Pedersen, útočník nizozemského klubu si během včerejšího tréninku poranil koleno a zřejmě přijde o víkendový souboj s Den Haagem. (vi.nl)
16.01.2009 Groningen na úvod bez Pedersena
Nicklas Pedersen nezačal úplně šťasně své účinkování v Groningenu, 21letý útočník bude svému novému zaměstnavateli chybět v nedělnm utkání proti Spartě Rotterdam.
06.01.2009 Groningen získal Pedersena
Groningen získal posilu do útoku. Z Nordsjaellandu přišel útočník dánské jedenadvacítky Nicklas Pedersen, který podepsal smlouvu do léta 2013. Groningen zaplatil za novou akvizici přes dva miliony eur.
30.12.2008 Groningen sleduje Pedersena
Nicklas Pedersen by mohl vyměnit Dánsko za Nizozemsko, o útočníka Nordsjaellandu se zajímá Groningen.
Další expres zprávy