13.11.202019:21

Brest podepsal smlouvu s Hassenem

Mouez Hassen si znovu vyzkouší francouzské prostředí, brankář v uplynulých dvou měsících trénoval s prvním týmem Brestu a nyní dostal smlouvu do konce sezony. Tuniský gólman byl volným hráčem, po minulé sezoně opustil belgický Cercle Bruggy.

lequipe.fr
01.11.201913:44

Hassen si našel nové angažmá

Mouez Hassen po minulé sezoně opustil francouzské Nice a nyní si našel nového zaměstnavatele. Tuniský brankář se stěhuje do Belgie, dohodl se na smlouvě platné do června 2021 s Cercle Bruggy.

lequipe.fr
25.05.201920:41

Jallet končí v Nice

Pětatřicetiletý obránce Christophe Jallet po sezoně opustí francouzské Nice. Zkušenému bekovi končí kontrakt a nový od vedení klubu nedostane. Spolu s ním končí i 24letý tuniský brankář Mouez Hassen.

getfootballnewsfrance.com
14.01.201908:48

Hassen opouští Nice

Brankář Mouez Hassen by měl během tohoto týdne přestoupit z OGC Nice do druholigového Chateauroux, kde už v minulé sezoně úspěšně hostoval. Nyní by se tam měl přesunout natrvalo.

29.06.201808:47

Hassen byl s ramenem na operaci

Mouez Hassen si v utkání mistrovství světa s Anglií poranil rameno a včera se podrobil operaci, po níž bude mimo hru tři až čtyři měsíce. Tuniský brankář je hráčem francouzského Nice, v uplynulé sezoně hostoval v druholigovém Châteauroux.

lequipe.fr
19.06.201820:43

Tunisko přišlo o brankáře Hassena

Reprezentanti Tuniska přišli na mistrovství světa o brankářskou jedničku Mouez Hassen. Třiadvacetiletý gólman si z pondělního úvodního utkání s Anglií, které africký celek prohrál 1:2, odnesl vykloubené rameno. Hassen se zranil už v páté minutě zápasu ve Volgogradu po srážce s Jessem Lingardem. Poté sice ještě zůstal na hřišti a dokonce si připsal i dobrý zákrok proti hlavičce Johna Stonese, ale poté ho překonal Harry Kane. V 15. minutě už musel střídat a v brance ho nahradil Farouk Ben Mustapha.

ČTK
19.06.201809:19

Tunisanům se zranil gólman Hassen

Tunisko prohrálo 1:2 s Anglií a navíc přišlo o svou brankářskou jedničku. Už po patnácti minutách musel střídat Mouez Hassen, ten si poranil rameno a turnaj v Rusku pro něho dost možná skončil.

lequipe.fr
04.06.201818:16

Brankář Tuniska pomohl spoluhráčům

Reprezentanti Tuniska podle všeho našli nezvyklý způsob, jak se vypořádat s následky půstu, který drží v rámci ramadánu. Brankář Mouez Hassen si ve dvou posledních přípravných zápasech vždy vyžádal ošetření v době, kdy už muslimové mohou jíst a pít, takže spoluhráči se s klidným svědomím mohli jít občerstvit. Muslimové totiž během ramadánu můžou jíst a pít až po západu slunce, a jak poukázala řada médií, právě na tento okamžik Hasan načasoval obě ošetření. V utkání s Portugalskem byl v péči lékařů v 58. minutě a o pár dní později v zápase s Tureckem tak učinil v 49. minutě. V obou případech se jeho spoluhráči houfně vydali k lavičce, aby se napili a dali si datle.

ČTK
01.03.201820:11

Hassen bude reprezentovat Tunisko

Tuniskou reprezentaci si vybral Mouez Hassen. Brankář Nice, jenž momentálně pomáhá druholigovému Châteauroux, na mládežnické úrovni reprezentoval Francii.

lequipe.fr
06.07.201717:17

Châteauroux si vypůjčilo Hassena

Mouez Hassen stráví nadcházející sezónu na hostování v Châteauroux. Staronový účastník Ligue 2 si mladého brankáře vypůjčil z Nice, kde by nedostával potřebný prostor.

lequipe.fr
31.01.201716:36

Southampton si vypůjčil Hassena

Mouez Hassen bude ve své kariéře pokračovat za Southampton. Ten si 21letého brankáře vypůjčil na půlroční hostování z Nice, přičemž součástí dohody by měla být i přestupová opce.

28.10.201618:15

Hassen po operaci zlomeného zápěstí

Nice bude několik týdnů chybět Mouez Hassen, brankář francouzského klubu si zlomil zápěstí a dnes se podrobil operaci.

lequipe.fr
04.12.201520:29

Hassen se nevrátí mezi tři tyče Nice

Mouez Hassen si odpykal trest za vyloučení, do branky Nice se však i proti Paris Saint-Germain postaví Yoan Cardinale. 21letý gólman vychytal bezbrankovou remízu s Toulouse a od trenéra Claude Puela si tím vysloužil další šanci.

lequipe.fr
18.10.201511:48

Nice se musí obejít bez brankáře Hassena

Mouez Hassen bude chybět Nice pro dnešní utkání na půdě Stade Rennes. Mladý brankář má zdravotní potíže, které však tým Claude Puela neupřesnil, místo něho byl poprvé do prvního týmu OGCN povolán Andrea Gambetta.

lequipe.fr
30.10.201314:42

Nice přišlo o brankáře Hassena

Hodně dlouho bude Nice chybět Mouez Hassen, mladý brankář si natrhl stehenní sval a chybět bude dva až tři měsíce.