Milan Fukal Expres zprávy

22.10.201221:26

Fukal a Rada si jedno kolo nezahrají

Milan Fukal z Hradce Králové a Tomáš Rada z Jihlavy dostali v 11. kole Gambrinus ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a příští zápas budou nuceně odpočívat. Rozhodčí rozdali v tomto kole celkem 26 žlutých karet, což je v součtu za celý ročník 377 napomínání. Uplynulé kolo se obešlo bez vyloučení a počet červených karet v sezoně tak zůstal na osmnácti.

14.04.201220:07

Hradec Králové přišel o Fukala

Milan Fukal se zranil během dnešního ligového utkání na hřišti Slovácka, zkušený stoper Hradce Králové si už v první desetiminutovce poranil koleno.

20.06.201120:36

Fukal končí v Kapfenbergu

Milan Fukal skončil po třech letech v rakouském Kapfenbergu. Šestatřicetiletý bývalý reprezentant se ve Štýrsku podle agentury APA nedohodl na prodloužení smlouvy. Fukal odešel do týmu tehdejšího nováčka rakouské ligy v roce 2008 z Jablonce a loni tam coby kapitán prodloužil smlouvu o další sezonu. Nyní je volným hráčem a zřejmě se vrátí do české ligy.

13.11.201020:37

Fukal si dal vlastní branku

Obránce Kapfenbergu Milan Fukal si v zápase na půdě Austrie dal vlastní branku a nešťastně tak přispěl k porážce svého týmu 1:5. Kapfenberg po tomto momentu prohrával po poločase 0:1 a další čtyři branky dostal v poslední desetiminutovce. V samém závěru pak zaznamenal alespoň čestný úspěch.

12.06.201019:01

Fukal o rok prodloužil v Kapfenbergu

Bývalý český reprezentant Milan Fukal bude i v příští sezoně působit v rakouském Kapfenbergu, kde nosí kapitánskou pásku. Pětatřicetiletý obránce se po dvouletém působení dohodl v předposledním týmu ligové tabulky na prodloužení smlouvy o další rok.

16.05.200910:55

Siegl a Fukal pomohli k bodu

Český fotbalista Patrik Siegl přispěl krásným gólem z voleje k remíze svého Kapfenbergu 3:3 se Štýrským Hradcem v předehrávce 34. kola rakouské ligy. Na zisku bodu se podílel také obránce Milan Fukal, jenž vstřelil první branku svého týmu.

02.07.200819:57

Fukal do Rakouska

Milan Fukal odchází z Jablonce, zkušený obránce se dohodl na smlouvě s nováčkem rakouské nejvyšší soutěže Kapfenbergem.