Celé jméno:Michal Gašparík
Národnost: Slovensko
Datum narození:19.12.1981
Výška:178 cmVáha:66 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:SC Wieselburg (AUT)
Aktuální statistiky v klubu SC Wieselburg (AUT)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Gašparík v Dunajské Stredě končí

Byl v týmu kapitánem a táhl loď ze dna navzdory tomu, že ho někteří spoluhráči podrazili korupční aférou. Věděl, že v klubu není situace růžová a že se finance na účty hráčů nedostávají včas. Přesto podzim dohrál, ale s končící smlouvou si řekl dost. Michal Gašparík v DAC Dunajská Streda skončil.  
02.01.2014 | Aktuality | 23 komentářů
 

Gašparík v Trnavě skončil

Michal Gašparík už nebude hrát za Trnavu. Slovenskému klubu se vůbec nepovedla podzimní část sezony a vedení v reakci snížilo hráčům jejich platy, 31letý záložník na něco takového ovšem nepřistoupil a v týmu skončil.  
18.01.2013 | Aktuality | 10 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.02.2014 Trnava podepsala Čarnotu a Gašparíka
Patrik Čarnota a Michal Gašparík budou na jaře hrát za Trnavu. Spartak s oběma hráči, kteří byli naposledy bez angažmá, podepsal smlouvy do konce této sezóny. (profutbal.sk)
04.02.2014 Gašparík posílí Trnavu
Michal Gašparík si znovu zahraje za Trnavu, s jejímž vedením dolaďuje smlouvu. Slovenský záložník přijde z Dunajské Stredy, v posledním týmu tabulky mu na přelomu roku skončila smlouva. (profutbal.sk)
17.06.2013 Gašparík míří do Íránu
Michal Gašparík potvrdil, že má namířeno to rýmu íránského mistra FC Esteghlal. 31letý záložník na jaře hostoval z Trnavy v Dunajské Stredě.
27.02.2013 Gašparík se vrací do Dunajské Stredy
Michal Gašparík nepřistoupil na snížení platu v Trnavě a klub podle očekávání opouští. Slovenský záložník dohraje sezonu na hostování v Dunajské Stredě, kde v minulosti už působil.
17.01.2013 Gašparík končí působení v Trnavě
Michal Gašparík už nebude hrát za Trnavu. Slovenskému klubu se vůbec nepovedla podzimní část sezony a vedení v reakci snížilo hráčům jejich platy, 31letý záložník na něco takového ovšem nepřistoupil a v týmu skončil.
07.07.2012 Gašparík kmenovým hráčem Trnavy
Michal Gašparík se stal hráčem Trnavy. Slovenský křídelník ve Spartaku na jaře hostoval z Górniku Zabrze, nyní se oba kluby dohodly na trvalém přestupu.
11.01.2012 Gašparík hostuje ve Spartaku Trnava
Michael Gašparík stráví jarní část sezóny ve Spartaku Trnava, slovenský klub si třicetiletého záložníka vypůjčil z Górniku Zabrze.
10.01.2012 Gašparík asi do Trnavy
Michal Gašparík se podle všeho vrátí na Slovensko. 30letý záložník nehraje důležitou roli v Górniku Zabrze a polský klub už oznámil, že má nabídku na hostování hráče z Trnavy.
28.12.2011 Gašparík připustil návrat na Slovensko
Michal Gašparík vypadl ze základní sestavy Górniku Zabrze a v zimě dost možná změní dres. "Od podzimu jsem očekával mnohem více, dokonce jsem uvažoval o odchodu. To jsem si nakonec rozmyslel i proto, že mi vedení nabídlo prodloužení smlouvy o další rok. V zimě pravděpodobně odejdu na půlroční hostování. Rád bych zůstal v Polsku, ale nevylučuji ani návrat na Slovensko," řekl slovenský záložník.
17.12.2011 S Gašparíkem už nepočítají v Zabrze
Michal Gašparík si pravděpodobně bude hledat nové angažmá. Slovenský záložník působí v polském Górniku Zabrze, trenér Adam Nawalka s ním ale přestal počítat.
Další expres zprávy