Statistiky v reprezentaci
Česko2311668000100
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Ondrášek zase zářil, Pospíšil rozhodl z penalty

Zdeněk Ondrášek začala v dresu Dallasu v zámořské Major League Soccer ve velkém stylu. Po střeleckém úspěchu v prvním kole se trefil i tentokrát proti Montrealu, navíc si připsal i asistenci. V polské lize zase rozhodl o vítězství Jagiellonie Bialystok proměněnou penaltou záložník Martin Pospíšil.
10.03. | Aktuality | 10 komentářů

Češi v zahraničí: Schick dal gól za Lipsko. Bartl pomohl porazit Piast, trefil se i Škoda

Střelecky vydařený víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničních soutěžích. Patrik Schick skóroval v dresu bundesligového Lipska, v Turecku se zase zadařilo Milanu Škodovi v barvách Rizesporu. K vítězství svého Rakówa Czestochowa nad Piastem Gliwice pomohl krásnou brankou Daniel Bartl. V Polsku dal gól i Michal Papadopulos. V Maďarsku se trefil David Vaněček a v zámořské Major League Soccer hned v úvodním zápase Zdeněk Ondrášek.
02.03. | Aktuality | 117 komentářů

Češi v zahraničí: Vydrovi to pálí. Premiérově se trefili Pekhart a Břečka

Matěj Vydra se podruhé v řadě trefil v anglické lize za Burnley. Tomáš Souček naopak na Anfieldu proti Liverpoolu odehrál jen něco málo přes poločas kvůli zranění. V polské lize se trefili dva Češi, zatímco Tomáši Petráškovi a jeho Rakówu to na body nestačilo. Tomáš Pekhart pečetil vítězství Legie Varšava svou první brankou po přestupu. Premiérový gól vstřelil i obránce Tomáš Břečka v Turecku.
25.02. | Aktuality | 110 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
05.02. Krmenčík pomohl Bruggám do finále poháru
I v druhém utkání za FC Bruggy slavil útočník Michael Krmenčík vítězství. V semifinále Belgického poháru na hřišti Waregemu nastoupil český reprezentant v základní sestavě a přispěl k výhře 2:1. V 53. minutě se Krmenčík málem radoval z gólu, ale po jeho hlavičce o zem dorazil míč mířící do branky ještě hrudníkem spoluhráč Brandon Mechele. Waregemu se sice povedlo vyrovnat, ale v 86. minutě rozhodl o postupu Brugg do finále osmnáctiletý Charles de Ketelaere, který v 72. minutě přišel do hry místo českého útočníka. (ČTK)
02.02. Krmenčík si odbyl debut za Bruggy
Club Bruggy nejtěsnějším poměrem zdolal Royal Antverpy a pojistil si vedení v Jupiler Pro League, na čemž se podílel i Michael Krmenčík. Bývalý dlouholetý útočník Plzně se na trávník podíval ihned po změně stran a následně přihlížel vítězné brance Hanse Vanakena.
16.12.2019 Janov se zajímá o Krmenčíka
Michael Krmenčík se ve Viktorii Plzeň opět dostává do bývalé formy, což neuniká pozornosti zahraničních klubů. Podle italských médií se o 26letého útočníka zajímá Janov CFC. (transfermarketweb.com)
25.08.2019 Krmenčík střídal se svalovým zraněním
Plzeň si v sedmém kole poradila s Opavou, přišla ale hned o dva hráče. Ještě během prvního dějství odešli ze hřiště Joel Ngandu Kayamba a Michael Krmenčík, přičemž druhého jmenovaného vyřadil natažený sval. (fcviktoria.cz)
26.05.2018 Krmenčík získal korunu krále střelců
Nejlepším střelcem uplynulé sezony první ligy se stal poprvé v kariéře Michael Krmenčík, který vystřílel Plzni titul 16 góly. Korunu krále střelců získal s náskokem pěti branek před dvojicí útočníků Slavie Milanem Škodou a Stanislavem Teclem a Jakubem Plškem z Olomouce. (ČTK)
22.05.2018 Nejlepším brankářem Buchta
Nejlepším brankářem české HET ligy se podle hlasování novinářů, ligových trenérů a kapitánů stal olomoucký Miloš Buchta. Další doprovodné ankety ovládli hráči mistrovské Plzně. Nejlepším obráncem byl zvolen Radim Řezník, záložníkem Jan Kopic a útočníkem lídr tabulky střelců Michael Krmenčík. Další kategorie včetně Hráče a Trenéra sezóny budou vyhlášeny na nedělním Galavečeru HET ligy. (hetliga.cz)
31.03.2018 Krmenčík nedohrál duel s Mladou Boleslaví
Plzeň prohrává doma 0:1 s Mladou Boleslaví a k vyrovnání Viktorii už nepomůže Michael Krmenčík - český reprezentační útočník se v závěru první půle zranil a musel střídat.
15.03.2018 Plzeň proti Sportingu začne bez Krmenčíka
Fotbalisté Plzně nastoupí do odvetného zápasu osmifinále Evropské ligy se Sportingem Lisabon v překvapivé základní sestavě bez Michaela Krmenčíka, který začne pouze na lavičce. Nejlepšího střelce domácího týmu na hrotu útoku zastoupí Slovák Marek Bakoš. Zdravotní problémy do zahajovací jedenáctky nepustily ani stopera Lukáše Hejdu. Zahajovací sestavy: Plzeň: Hruška - Havel, Řezník, Hájek, Kovařík - Hořava, Hrošovský - Kopic, Kolář, Zeman - Bakoš. Sporting: Rui Patrício - Petrovič, André Pinto, Mathieu, Fábio Coentrao - Battaglia, Bruno Fernandes - Gelson Martins, Ruiz, Acuňa - Dost. (ČTK)
19.11.2017 O Krmenčíka je velký zájem
Michael Krmenčík na Slovácku nehrál a mezitím mohl ve volném čase přemítat o nabídkách, které se mu podle chorvatských médií válí na stole. Plzeňského forvarda má lanařit Dinamo Záhřeb, které se zároveň potýká s konkurencí Aston Villy a Wolverhamptonu. (sportske.jutarnji.hr)
03.11.2017 Krmenčík s Lüftnerem v ideální sestavě
Ideální sestava 4. kola Evropské ligy podle uefa.com: Mariano Barbosa (Villarreal) - Peter Ankersen, Michael Lüftner (oba Kodaň), Marvin Baudry (Waregem), Alberto de la Bella (San Sebastian) - Memphis Depay (Lyon), Sergio Canales (San Sebastian), Dominik Prokop (Austria Vídeň), Zoran Tošič (Partizan) - Michael Krmenčík (Plzeň), Júja Ósako (Kolín nad Rýnem). (ČTK)