Celé jméno:Edson André Sitoe
Používané jméno:Mexer
Národnost: Mozambik
Datum narození:08.09.1987
Výška:181 cmVáha:75 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:Girondins Bordeaux (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Girondins Bordeaux (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Mozambik119450000100
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.05. Bordeaux oznámilo příchod Mexera
Mexer vymění Stade Rennes za Bordeaux. Zkušený reprezentant Mozambiku dorazí jakožto volný hráč a s Girondins se dohodl na spolupráci do roku 2023. (lequipe.fr)
14.04. Mexer objektem zájmu Bordeaux
Bordeaux hledá posilu do obrany a jednoho kandidáta si vyhlédlo u konkurence. Reprezentant Mozambiku se dostal do hledáčku Bordeaux, kam by mohl zamířit po skončení smlouvy jakožto volný hráč. (transfermarketweb.com)
14.09.2018 Mexer nedohrál kvůli zranění kolene
Hodně rychle skončil dnešní zápas v Nice pro Mexera, obránce Rennes si po několika minutách poranil koleno, musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
03.07.2018 Mexer má namířeno do Trabzonsporu
Trabzonspor shání posilu do středu obrany a jednoho kandidáta našel ve Stade Rennes. Dres tureckého klubu by mohl obléknout Mexer, jenž není spokojen se svým herním vytížením. (lequipe.fr)
23.09.2017 Mexer, Gourcuff a Tell na marodce
Stade Rennes k dalšímu zápasu cestuje do Saint-Étienne, kde se bude muset obejít bez zraněného tria. Mimo hru jsou Mexer (stehno), Yoann Gourcuff (koleno) a Jordan Tell (stehno). (lequipe.fr)
11.03.2017 Stade Rennes nepomůže Mexer
Mexer nebude k dispozici Stade Rennes pro dnešní ligový souboj s Dijonem. Mozambijského obránce vyřadilo ze hry zranění zad. (lequipe.fr)
24.02.2017 Stade Rennes nadále bez Mexera
Mexer nebude ještě zhruba dva týdny k dispozici Stade Rennes. Reprezentant Mozambiku se musí nadále pilně věnovat rehabilitaci a vynechá tak minimálně ještě zápasy s Lorientem a Métami. (lequipe.fr)
10.12.2016 Stade Rennes se vrací Mexer a Habibou
Mexer a Habib Habibou jsou k dispozici Stade Rennes pro ligový zápas na půdě Lyonu. Oba zmínění hráči konečně dokázali vyléčit zdravotní neduhy, díky kterým třeba druhý jmenovaný letos nezasáhl ani do jednoho jediného utkání. (lequipe.fr)
23.10.2016 Mexer by mohl chybět až dva měsíce
Dva měsíce by se Stade Rennes mohlo obejít bez obránce Mexera. Reprezentant Mozambiku si ze včerejšího ligového utkání s Nantes (2:1) odnesl poraněné kolenní vazy. (lequipe.fr)
16.04.2016 Mexer může hrát proti Guingampu
Stade Rennes čeká derby s Guingampem, do kterého by mohl zasáhnout i obránce Mexer. Ten byl přitom od začátku února na marodce bretaňského klubu se zraněnou nohou. (lequipe.fr)
Další expres zprávy