Maynor Figueroa Expres zprávy

08.08.201511:52

Figueroa se vydal za oceán

Maynor Figueroa byl již koncem června propuštěn Hullem City, teprve nyní se však dohodl na angažmá v zahraničí. Levý bek s mnoha starty za honduraskou reprezentaci na kontě bude dále působit v Coloradu Rapids.

transfermarkt.de
28.05.201513:59

Hull City už nepočítá se šesti hráči

Šest hráčů se po sestupu z Premier League rozloučí s Hullem, v dalších plánech anglického klubu nefigurují Paul McShane, Steve Harper, Joe Dudgeon, Maynor Figueroa, Liam Rosenior a Yannick Sagbo.

bbc.com
23.12.201409:13

Hull si stáhl z hostování dva hráče

Hull City je na předposledním místě tabulky anglické ligy a jeho vedení povolalo do zbraně dva fotbalisty. Z hostování ve Wiganu byl předčasně stažen obránce Maynor Figueroa, z Nottinghamu se zase o něco dříve vrací záložník Tom Ince.

bbc.co.uk
06.11.201421:23

Figueroa pokračuje ve Wiganu

Maynor Figueroa si prodlouží své hostování z Hullu City ve Wiganu. Honduraský reprezentační obránce bude Latics vypomáhat až do konce kalendářního roku.

skysports.com
22.10.201418:38

Figueroa se vrátil do Wiganu

Maynor Figueroa bude znovu hrát za Wigan, zkušený honduraský obránce přichází k Latics na měsíční hostování z Hullu.

transfermarketweb.com
17.06.201313:02

Figueroa se upsal Hullu

Maynor Figueroa bude dál hrát Premier League. 30letému obránci vypršela smlouva v sestupujícím Wiganu a dnes se Figueroa na dva roky upsal nováčkovi z Hullu.

15.06.201315:17

Figueroa prý posílí Hull City

Maynor Figueroa se loučí s Wiganem a míří do Hullu City, 30letý obránce podle informací Sky Sports míří do Hullu City, s nímž se dohodl na dvouleté smlouvě.

12.05.201308:17

Figueroa v hledáčku West Hamu

Wiganu vážně hrozí sestup z Premier League a v případě takového konce sezony by jeho kádr zřejmě opustil Maynor Figueroa. O služby honduraského obránce se už začal zajímat West Ham.

02.05.201313:33

Figueroa letos definitivně skončil

Fotbalistům Wiganu bude při premiérovém startu ve finále Anglického poháru chybět obránce Maynor Figueroa. Honduraský reprezentant, jenž je od příchodu do klubu oporou defenzivy, si o víkendu poranil třísla a dnešní vyšetření ukázalo, že se už v této sezoně na trávník nevrátí. "Vyšetření potvrdilo naše nejhorší obavy. Bude mimo do konce sezony a čeká ho delší pauza," řekl na tiskové konferenci na adresu třicetiletého hráče trenér Roberto Martinez.

28.04.201320:32

Figueroa finále nestihne

Manažer Wiganu Roberto Marttínez potvrdil, že Maynor Figueroa si už v letošní sezoně nezahraje. Obránce Wiganu si v sobotním utkání s Tottenhamem poranil tříslo. Vedle finále FA Cupu přijde o závěrečná čtyři kola anglické ligy.

27.04.201321:10

Figueroa letos možná dohrál

Wigan dnes v závěru přišel o cennou výhru nad Tottenhamem (2:2), vedle toho ztratil i jednoho hráče. Obránce Maynor Figueroa si v průběhu duelu poranil tříslo a hrozí mu konec sezony. Vedle závěrečných ligových zápasů by v tom případě přišel i o finále FA Cupu proti Manchesteru City.

25.02.201310:31

Figueroa má poraněný kotník

Wigan si v sobotu z Readingu odvezl kromě jasného vítězství také zraněného Maynora Figuerou. Zkušený honduraský obránce si poranil kotník, podle manažera Roberta Martineze by se ale nemělo jednat o nic vážného.

05.12.201218:07

Figueroa s odvoláním neuspěl

Maynor Figueroa bude Wiganu chybět v nejbližším ligovém zápase proti QPR. Honduraský obránce v pondělním duelu v Newcastlu již po dvanácti minutách zavinil penaltu a uviděl červenou kartu; vedení Latics se rozhodnutí sudího sice nelíbilo a proti vyloučení podalo protest, ten ale FA zamítla a hráči udělila standardní stopku na jedno utkání.

04.12.201208:35

Wigan se možná bude odvolávat

Manažer Wiganu Roberto Martínez zvažuje odvolání proti včerejšímu vyloučení Maynora Figueroy. Honduraský obránce dostal červenou kartu ve dvanácté minutě utkání s Newcastlem, když v pokutovém území fauloval Papisse Cissého, Demba Ba pak z následné penalty otevřel skóre a nasměroval svůj tým k výhře 3:0.

08.07.201011:08

Hodgson si vyhlédl Figuerou

Manažer Liverpoolu Roy Hodgson je připraven na možnost, že by Emiliano Insua odešel do Fiorentiny. V tom případě chce podle deníku Mirror na jeho místo přivést wiganského Maynora Figuerou.

29.01.201017:15

Figueroa podepsal novou smlouvu

Maynor Figueroa podepsal novou smlouvu s Wiganem. Honduraskému obránci tento kontrakt, stejně jako ten předchozí, běží do léta 2012, polepší si ale díky němu po finanční stránce.

19.12.200915:19

Martinez chce Figuerou udržet

Manažer Wiganu Roberto Martinez chce Maynora Figuerou v týmu za každou cenu udržet. O tohoto obránce se údajně zajímá Harry Redknapp z Tottenhamu.

14.12.200917:09

Martinez očekává Figueroův odchod, ale až po sezoně

Maynor Figueroa zřejmě brzy odejde z Wiganu a moc dobře si toho je vědom manažer Latics Roberto Martinez. "V létě pravděpodobně odejde, ale do té doby si budeme užívat jeho výkony. Nemyslím si, že bude měnit klub před světovým šampionátem," řekl Martinez o honduraském fotbalistovi.

12.12.200917:08

Figueroa vstřelil gól z vlastní poloviny

Gól z vlastní poloviny hřiště dnes vstřelil obránce Wiganu Maynor Figueroa, jehož tým remizoval v anglické fotbalové lize 2:2 na hřišti Stoke. Šestadvacetiletý Hondurasan v 72. minutě rychle rozehrál nařízený přímý kop, přehodil vysunutého brankáře Sörensena a zvýšil na 2:1 pro hosty. Jeho gól připomněl slavnou trefu Davida Beckhama, který se v dresu Manchesteru United trefil z vlastní půle v roce 1996 proti Wimbledonu. Wigan se však z vedení radoval jen dvě minuty, než srovnal domácí Shawcross. Hosté mohli ve Stoke přece jen vyhrát, ale útočník Rodallega v 90. minutě neproměnil penaltu.