Celé jméno:Mathieu Dossevi
Národnost: Togo Francie
Datum narození:12.02.1988
Výška:172 cmVáha:65 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Togo1714441000200
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
01.07. Dossevi měl doma zloděje
Toulouse sestoupilo z francouzské nejvyšší soutěže a jeden problém navíc má jeho záložník Matthieu Dossevi. Jeho dům na přelomu minulého a tohoto týdne navštívili zloději a domů si odnesli cennosti v odhadované hodnotě padesát tisíc eur. (lequipe.fr)
01.07. Dossevi se stal obětí zlodějů
Nepříjemnou situaci musí řešit Matthieu Dossevi. Dům zkušeného křídelníka Toulouse v jeho nepřítomnosti navštívili zloději, kteří odcizili cennosti v hodnotě 50 tisíc eur. (lequipe.fr)
07.06. Dossevi bude volným hráčem
Matthieu Dossevi bude 30. června volným hráčem. Tožskému útočníkovi to umožňuje klauzule v jeho smlouvě v Toulouse, která hovoří o tom, že v případě sestupu za něj klub nebude požadovat žádné odstupné. O služby 32letého forvarda se údajně zajímají Nantes, Lens a či belgický Standard Lutych. (getfootballnewsfrance.com)
13.02. Dossevi prodloužil smlouvu v Toulouse
Mathieu Dossevi bude rovněž v příští sezoně hrát za Toulouse. Záložník měl kontrakt do konce června, což už neplatí, s vedením posledního týmu francouzské ligy se domluvil na prodloužení spolupráce o dalších dvanáct měsíců. (lequipe.fr)
12.12.2019 Dossevi bude kapitánem Toulouse
Toulouse má jasno, kdo v pozici kapitána nahradí Maxe Gradela, jenž na dva měsíce vypadl se zraněním. Pásku bude během této doby navlékat na rukáv křídelník Mathieu Dossevi. (lequipe.fr)
29.03.2019 Toulouse možná bez dvojice hráčů
Mauro Goicoechea a Mathieu Dossevi dost možná nepomohou Toulouse v nadcházejícím utkání s Paris Saint-Germain. Prvně jmenovaný má potíže s kolenem, zatímco jeho spoluhráče ze zálohy pro změnu trápí svalové zranění. (lequipe.fr)
15.02.2019 Toulouse bez trojice absentérů
Issiaga Sylla, Mathieu Dossevi a François Moubandje nepomohou Toulouse v nadcházejícím duelu s Bordeaux. Zmíněnou trojici shodně trápí zranění kotníku. (lequipe.fr)
03.08.2018 Dossevi oficiálně přestoupil do Toulouse
Toulouse oznámilo zisk Mathieua Dosseviho. Zkušený křídelník do svého nového působiště zamířil z Mét, které bez bonusů dostaly 2,5 milionu eur. (lequipe.fr)
03.08.2018 Dossevi před přesunem do Toulouse
Toulouse má oznámit příchod Matthieua Dosseviho. Zkušený křídelník je hráčem Mét, které mají za svoji oporu dostat 2,5 milionu eur bez bonusů. (lequipe.fr)
31.05.2018 Dossevi prodloužil v Métách
Matthieu Dossevi prodloužil o dva roky smlouvu v Métách, které sestoupily letos do Ligue 2. Ve 30 zápasech vstřelil jeden gól, ale hlavně nastřádal 11 asistencí, což ho za Neymarem z PSG a Dimitri Payetem z Marseille zařadilo na třetí místo mezi nejlepšími nahrávači. (lequipe.fr)
Další expres zprávy