Celé jméno:Martin Müller
Národnost: Česko
Datum narození:06.11.1970
Výška:183 cmVáha:75 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
 

Müllerovo zranění bude řešit disciplinárka

Okolnosti zranění příbramského obránce Martina Müllera v utkání proti Teplicím bude řešit disciplinární komise fotbalového svazu. Na dnešním jednání již zahájila šetření incidentu, ke kterému došlo při souboji s Petrem Lukášem v zápase čtvrtého kola.  
28.08.2008 | Aktuality | žádný komentář
 

Za faul k soudu? V Česku zatím ne...

Asi to ani jinak dopadnout nemohlo. Když se Martin Müller po víkendovém zápase v Teplicích objevil se zdrátovanou čelistí a záměrem žalovat Petra Lukáše, který mu zranění způsobil, asi to leckoho překvapilo. Teď se ale zdá, že všechen povyk okolo ohnání se loktem, navíc nikterak vysoko, byl spíše mediální bublina, za kterou lze hledat něco docela jiného.  
27.08.2008 | Názory a komentáře | 16 komentářů
26.08.2008 Müller má zlomenou čelist
Příbramský Martin Müller si z nedělního utkání proti Teplicím (0:0) odnesl zlomenou čelist a bude svému týmu chybět až tři měsíce. 37letého obránce trefil do obličeje již v desáté minutě Petr Lukáš. "Jsem opravdu naštvaný. Kdybych viděl v zápase to, co jsem viděl v televizi, tak bych určitě reagoval jinak. Co se stalo, se mi vůbec nelíbí," řekl na internetových stránkách Marily kapitán Daniel Huňa.
Další expres zprávy