Martin Lejsal Expres zprávy

17.01.201122:22

Rostov testuje Lejsala

Brankáře Martina Lejsala zkouší podle ruských médií Rostov na Donu. Bývalý český reprezentant do 21 let se snaží vybojovat angažmá v devátém týmu loňského ročníku ruské ligy na soustředění v tureckém Beleku. Lejsal po podzimní části první ligy skončil v Brně, kde mu vypršela smlouva. V prosinci absolvoval osmadvacetiletý gólman testy v týmu druhé anglické ligy Preston North End, ale smlouvu nezískal.

25.11.201015:04

Brno opouštějí Lejsal a Dvorník

Kádr fotbalistů prvoligové Zbrojovky Brno opouští brankář Martin Lejsal a stoper Josef Dvorník, kterým vypršela smlouva. O Dvorníka už klub neměl zájem a Lejsal nabízený kontrakt odmítl, uvádí klubové stránky brněnského týmu.

31.07.200916:44

Lejsal nezakotví ani v Bristolu

Brankář Martin Lejsal stále neúspěšně hledá nové angažmá. Po Queens Park Rangers neuspěl na testech ani v jiném druholigovém anglickém celku Bristolu. Dalším zájemcem o služby hráče Brna je údajně nizozemský Heerenveen, kde již působí trojice českých fotbalistů Michal Papadopulos, Michal Švec a Milan Kopic.

27.07.200914:27

Lejsal v Bristolu City uspěl

Martin Lejsal uspěl na testech v Bristolu City. Manažer druholigového anglického klubu Gary Johnson nyní doufá, že se s Brnem dohodne na ročním hostování.

20.07.200920:10

Lejsal inkasoval tři góly

Rozpačitě dopadla premiéra brněnského brankáře Martina Lejsala v anglickém druholigovém klubu Queens Park Rangers, kde je na zkoušce. Londýnský tým v přípravném utkání s nováčkem chorvatské nejvyšší soutěže NK Karlovac prohrál 1:3 a všechny tři góly dostal Lejsal v závěru zápasu v rozmezí jedenácti minut. Až do 70. minuty držel Lejsal čisté konto. První branku inkasoval z pokutového kopu, který se kopal právě po jeho faulu na útočníka soupeře. A během dalších jedenácti minut dostal další dva góly po střelách ze střední vzdálenosti. Druholigový Queens Park se netají velkými plány do budoucna a hledá druhého gólmana k české jedničce Radku Černému. Lejsalovi už v minulých dnech nevyšlo angažmá ve Feyenoordu Rotterdam kvůli finančním problémům nizozemského klubu, nyní zkouší štěstí v Anglii.

13.07.200921:46

Lejsal míří na testy do Anglie

Brněnský brankář Martin Lejsal odletí v úterý na testy do Anglie, kde se o jeho služby zajímají dva nejmenované kluby z druhé nejvyšší soutěže. Původně měl Lejsal už dnes odcestovat do Portugalska na soustředění s Feyenoordem Rotterdam, tato varianta ale padla kvůli finančním potížím nizozemského klubu.

28.06.200810:30

Bureš musí na operaci

Zranění brněnského brankáře Tomáše Bureše není z těch nejvážnějších, přesto si vyžádá artroskopickou operaci menisku a třítýdenní přestávku. Lépe na tom je Burešův kolega Martin Lejsal, který sice má opět problémy se stehenním svalem, brzy ale bude fit.

26.06.200815:04

Brno přišlo o oba brankáře

Nepříjemný problém má trenér Brna Petr Uličný, zranili se mu totiž oba brankáři. Martin Lejsal a Tomáš Bureš si obnovili svá nedávná zranění a ze soustředění ve Velkých Losinách odcestovali domů.