Celé jméno:Marek Kaščák
Národnost: Slovensko
Datum narození:22.05.1982
Výška:180 cmVáha:78 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Slovensko1140000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Vedení Brna vypovědělo smlouvy Kaščákovi s Mezlíkem

Vedení prvoligové Zbrojovky Brno vypovědělo smlouvy dlouhodobě zraněným fotbalistům Marku Kaščákovi a Pavlu Mezlíkovi. Oba měli kontrakty do 30. června.  
26.03.2015 | Aktuality | 14 komentářů
 

V Brně budou asi půl roku postrádat zraněného Kaščáka

Ve Zbrojovce Brno se budou muset zhruba půl roku obejít bez letní posily Marka Kaščáka, kterého čeká operace přetrženého předního zkříženého vazu. Jednatřicetiletý záložník utrpěl zranění v sobotním ligovém utkání v Příbrami.  
14.08.2013 | Aktuality | 34 komentářů
 

Luck nezaplatil za Kaščáka s Hubníkem, oba jsou zpět v Olomouci

Z odchodu olomouckých fotbalistů Michala Hubníka s Markem Kaščákem do ukrajinského Lucku sešlo. Přestože oba už v druholigovém klubu podepsali smlouvy, Luck nepřevedl na konto Sigmy odstupné a zřejmě z finančních důvodů se hráčů vzdal. Kaščák i Hubník jsou zpět v kádru Olomouce a v neděli mohou nastoupit proti Slovácku.  
26.02.2010 | Aktuality | 35 komentářů
15.07.2013 Brno posílil slovenský záložník Kaščák
Slovenský záložník Marek Kaščák je novou posilou fotbalistů Zbrojovky Brno. Bývalý kapitán Sigmy Olomouc, který odehrál v české lize 95 zápasů, dnes s klubem podepsal dvouletou smlouvu. Kaščák působil naposledy v Trnavě a do přípravy s Brnem se zapojil minulý čtvrtek na soustředění v Rakousku, kde odehrál dva přípravné zápasy.
11.07.2013 Zbrojovka zkouší Kaščáka
Zbrojovka Brno se zajímá o jednatřicetiletého slovenského středopolaře Marka Kaščáka. Bývalý kapitán Sigmy Olomouc, který odehrál v české lize 95 utkání, působil naposledy ve Spartaku Trnava. Kaščák se zapojil do přípravy brněnského klubu na soustředění v rakouském Zell am See.
08.07.2013 Kaščák v Trnavě končí
Marek Kaščák odchází z Trnavy. Zkušený záložník se s vedením Spartaku nedokázal dohodnout na podmínkách nové smlouvy.
24.11.2011 Kaščák bude chybět půl roku
Hodně dlouho bude mimo hru Marek Kaščák. Záložník Trnavy si o víkendu poranil koleno a webové stránky slovenského klubu ihned informovaly, že pro 29letého fotbalistu skončil letošní podzim, podrobné vyšetření ale odhalilo přetržený zkřížený vaz a Kaščák bude chybět půl roku.
21.11.2011 Trnava ztratila Kaščáka
Marek Kaščák nedohrál sobotní zápas s Žilinou. O zranění záložníka Trnavy zatím nejsou známy bližší informace, podle klubového webu si ale zkušený záložník po zbytek podzimu nezahraje.
28.03.2011 Weiss povolal na sraz Kaščáka
Slovenská reprezentace bude v přípravném utkání proti Dánsku spoléhat i na služby dalšího debutanta. Lodivod Vladimír Weiss st. dodatečně povolal záložníka Marka Kaščáka ze Spartaku Trnava. K dispozici tak bude osmnáctičlenný kádr, z něhož vypadli Dušan Perniš a Marek Sapara. (sportky.topky.sk)
04.03.2011 Trnava hlásí další zraněné
Hodně složité to na úvod jara mají v Trnavě, kde je přímo přeplněná marodka, na níž čerstvě přibyli Marek Kaščák (lýtko) a Jaroslav Machovec (kotník). Vedle nich jsou mimo hru i útočníci Ľubomír Bernáth, Welington da Silva a Koro Issa Ahmed Kone, obránci Nauris Bulvitis, Ján Čarnota a Jakub Dohnálek a záložník Martin Železník.
22.01.2011 Kaščák přestoupil do Trnavy
Bývalý kapitán olomouckých fotbalistů Marek Kaščák se definitivně stěhuje ze Sigmy do Trnavy. Osmadvacetiletý defenzivní záložník, který ve Spartaku působil už na podzim, proměnil hostování v přestup a s klubem podepsal dvouletou smlouvu.
21.01.2011 Kaščák natrvalo hráčem Trnavy
Marek Kaščák definitivně odchází z Olomouce do Trnavy. Osmadvacetiletý záložník dosud ve Spartaku pouze hostoval, nyní se však aktuálně čtvrtému celku Corgoň ligy upsal na dva roky.
05.01.2011 Kaščák míří do Trnavy
Marek Kaščák se zřejmě rozloučí s Olomoucí. 28letý slovenský záložník by měl posílit slovenskou Trnavu, trenér Sigmy Zdeněk Psotka se s hráčem už dohodl na tom, že v Trnavě začne trénovat.
Další expres zprávy